Przyszło nowe, czyli stary - nowy szablon bloga /lifebymarcelka.pl/

Co jakiś czas przychodzi moment na blogowe zmiany. Zresztą BLOG to takie moje "oczko w głowie" - dlatego zależy mi na tym, żeby się rozwijał i cieszył oko. Jestem wielką fanką kafelkowych szablonów na bloga. Lubię, gdy jest wyraźny podział na kategorie i gdy na stronie głównej mam przekrój najnowszych artykułów z danego działu. Właśnie dlatego mój nowy szablon wygląda tak, jak wygląda. 
Na pierwszy rzut oka nowy szablon jest bardzo podobny do wcześniejszego, ale jednak jest kilka kluczowych zmian. Poza wspomnianym wcześniej wyglądem strony głównej i podziałem jej na kategorię - zmieniły się również kategorie. Zupełnie nowa jest zakładka FINANSE I PRACA, a wcześniejsza KULTURA zniknęła na rzecz kategorii CZAS WOLNY. Za zmiany odpowiada Karolina z www.karografia.pl - jeśli szukacie szablonu na bloga, to śmiało mogę ją Wam polecić, od dłuższego czasu odpowiada za moje blogowe zmiany i świetnie realizuje moje wizje. 

Szablon jest dopiero co wgrany - dlatego jeśli widzicie jakieś błędy lub coś nie wyświetla się Wam tak, jak powinno - koniecznie dajcie mi znać !!! 

Co sądzicie  o nowym wyglądzie blog?
Co jeszcze byście zmienili ? 

_____________________________________________
Mały przegląd tego jak zmieniał się wygląd mojego bloga :) 
 •  2018
 • 2016 

 • 2015
 • 2013
 • 2012


Komentarze

 1. Super wygląd :D Idziesz w bardzo dobrym kierunku bo strona wygląda coraz lepiej :D Sama walczę z szablonem i niestety ale są takie rzeczy których nie jestem w stanie przeskoczyć :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się taki podział kategorii :) Bardzo czytelnie to wygląda, jest dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany są dobre, a Twoje są na lepsze!

  Zapraszam do siebie na konkurs wygrywa 15 osob,
  Miłego dnia, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiana na wielki plus, tera blog wygląda "profesjonalnie" ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka