Wprowadzamy trochę koloru do łazienki - jak to zrobić ?

Obecnie panuje moda na białe, stonowane i sterylne wnętrza. Dotyczy to wszystkich pomieszczeń - od sypialni, przez salon i kuchnię, aż do łazienki. Jednak, gdy znudzą się nam te stonowane wnętrza i postanowimy coś zmienić, to warto to zrobić przy pomocy odpowiednich dodatków czy mebli. W dzisiejszym wpisie mam dla Was inspiracje wnętrzarskie dotyczące łazienki i tego jak wprowadzić do niej trochę koloru - a chciałoby się rzec "trochę życia". 


Kolorowe dywaniki łazienkowe - niby nic, a przecież możemy przy ich pomocy bardzo łatwo odmienić całe wnętrze. Mogą stanowić jedyny mocny akcent kolorystyczny w łazience, albo też stanowić dopełnienie do innych dodatków w podobnej kolorystyce.


Kolorowe blaty, szafki pod kran - przyjęło się, że te elementy są najczęściej białe, ale dlaczego by nie poszaleć z kolorem i  dodać im trochę barw. Jednak jest to rozwiązanie na dłużej, a nie tylko na chwilę, dlatego wybierają kolorową szafkę czy blat warto wcześniej dokładnie przemyśleć tą decyzję, żeby później nie żałować...


kolorowe baterie  - muszę przyznać, że bardzo podoba mi się takie rozwiązanie, ponieważ nadaje charakteru całości. No i co najważniejsze można je dostać w wielu kolorach - przykłady tutaj -  - dzięki czemu z pewnością znajdziemy takie, które będą odpowiadały naszym preferencjom kolorystycznym.


Kolorowe ręczniki i drobne bibeloty - na koniec zostawiłam rzecz najbardziej oczywistą, bo to właśnie poprzez zmianę ręczników i drobnych dodatków możemy bardzo szybko odmienić naszą łazienkę. Tutaj warunek jest jeden - muszą to być ręczniki i dodatki w jakimś intensywnym kolorze.

Komentarze

 1. Takie kolorowe urozmaicenia bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja lubię kolorowe elementy we wnętrzach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Post idealny dla mnie bo akurat robię swoją łazienkę :D Dzięki za super inspiracje ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli chodzi o kolor w łazience zdecydowanie wolę go w dodatkach, a łazienkę w bieli i szarościach. Takie dodatki można często zmieniać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka