5 propozycji czerwonych sukienek idealnych na WALENTYNKI

Zbliżają się Walentynki - z tej okazji zamierza pokazać Wam w najbliższym czasie stylizację z czerwoną sukienką - typowo walentynkową, ale można nosić ją też i na inne okazje. Jednak za nim to zrobię, a zdjęcia jeszcze nie zrobione -  mam dla Was 5 propozycji czerwonych sukienek idealnych na Walentynki.

Wszystkie sukienki pokazane w poście znajdziecie na ZAFUL, który ma w swojej ofercie wiele pięknych ubrań, a szczególnie sukienek. Specjalnie z okazji Walentynek - valentines day special - sklep przygotował wiele ciekawych ofert promocyjnych. Nie tylko na walentynkowe sukienki, ale również na inne rzeczy - szczegóły znajdziecie na Zaful valentine's day sales.

Moje propozycje sukienek na Walentynki to czerwone sukienki, ponieważ mówi się, że czerwień to kolor miłości. Poza tym czerwień kojarzy się z tymi wszystkimi czerwonymi walentynkowymi serduszkami - jak bardzo banalne by one nie były.  Mimo ogromnej komercjalizacji tego święta i tego, że miłość powinno się okazywać każdego dnia, to jednak te walentynki są zawsze jakąś tam okazją do tego, by faktycznie jakoś bardziej okazać sobie te uczucia, bo może na codzień żyjemy w zbyt dużym biegu.

Wracając do tematu walentynkowej kreacji  - szukając czegoś na ten dzień - warto przejrzeć Zaful valentines day 2018 i zobaczyć walentynkowe propozycje tego sklepu.

Mam dla Was zniżkę na zakupy na ZAFUL 
na hasło: ZAKIRA


5 propozycji czerwonych sukienek na WALENTYNKI 
 


*Wpis powstał we współpracy z ZAFUL

Komentarze

 1. Muszę kupić jakąś czerwoną sukienkę,bo takiej jeszcze nie mam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest ta koronkowa sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwony to niestety nie mój kolor. Ale ta pierwsza sukienka jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. moja ulubiona sukienka jest w kolorze czerwonym, jeden z bardziej seksownych kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej podoba mi się 1 i 2, podobną sukienkę kupiłam na MGshohlari, co prawda na święta ale sukienka jest tak piękna,że swobodnie mogę ją założyć na walentynkową randkę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka