Mój sposób na uporanie się z butami, czyli szafka na buty Bonprix

Już jakiś czas szukałam pomysłu na zorganizowanie przestrzeni dla moich butów. Miałam je poupychane w różnych zakamarkach mieszkania, co w konsekwencji sprawiało, że w nich nie chodziłam, bo sama nie pamiętałam, gdzie są te, które akurat chciałam założyć. Z pomocą przyszła szafka na buty upolowana w dziale Dom na BonPrix. To już moja kolejna rzecz do domu, którą kupiłam właśnie na BonPrix.

 
Szafka na buty „Rio”
 • - dostępna na BonPrix, dokładnie TUTAJ
 • - numer artykułu: 94411195
 • - marka: bpc living
 • - materiał wierzchni: materiał tekstylny plus metal
 • - wymiary: 58cm (szerokość), 29cm (głębokość), 160cm (wysokość)
 • - opis: Bardzo praktyczna szafka na buty na stabilnej ramie z 9 półkami. Łatwy montaż. Maksymalne obciążenie to ok. 18kg na każdy element. Pokrycie z włókniny.


Szafka przyszła do mnie w średniej wielkości kartonie, w którym było mnóstwo metalowych rurek i plastikowych łączników. Muszę się przyznać, że ta ilość mnie przeraziła, ale na szczęście to nie ja zajmowałam się jej złożeniem, tylko mój mąż. Choć muszę przyznać, że poszło mu to bardzo szybko i sprawnie- twierdził też, że bardzo łatwo się ją składało.


Po złożeniu mam świetną tekstylną szafkę na buty - taką, na jakiej mi zależało, czyli dość pojemną - powinna pomieścić moje buty na dany sezon, ale prawdziwy test przejdzie przy okazji układania wiosenno-letniego obuwia. Kolejna rzecz to to, że jest dość dyskretna- czyli możemy ją zamknąć i nie widać, co się w niej znajduje - dzięki czemu możemy ją postawić, gdzie chcemy i nasze buty nie będą rzucać się w oczy.


Szafka na buty BonPrix zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Pomimo tego, że jest tekstylna, to jest stabilna i dobrze wykonana. Do tego jej cena jest atrakcyjna w porównaniu z podobnymi produktami na rynku.


Co sądzicie o mojej nowej szafce na buty?

Gdzie/ jak przechowujecie swoje buty?

Komentarze

 1. Powiem ci że fajnie wygląda :) ja mam w szufladzie pod łóżkiem. Natomiast mam tylko 6 par butów włącznie z letnimi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest bardzo praktyczna i pewnie jest lekka? fajnie, bo można ją szybko zawinąć i przestawić w inne miejsce. Lubię takie rozwiązania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze przydałoby się tutaj zdjęcie tej szafki na buty, gdy jest zamknięte :) Bo bardzo mnie ciekawi jak wygląda w takiej formie :) Ale ogólnie wydaje mi się, że jest naprawdę dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę przyznać, że z BonPrix nigdy nie miałam niczego do domu ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam kiedyś podobną szafeczkę, niestety nie zdała próby czasu. Twoja jednak wygląda na porządniejszą i mam nadzieję że się nie rozwali jak moja :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie szafki bardzo się przydają do organizowania przestrzeni.
  Ja jednak muszę mieć wszystko na wierzchu, inaczej zapominam o rzeczach. :(

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie niestety takie szafeczki nie zdaja egzaminu, nie lubie fizelinowych polek ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda super. Ciekawe tylko czy pomieściłaby moje wszystkie buty.:)

  OdpowiedzUsuń
 9. UWIELBIAM Bonprix ta szafka jest genialna, nie wiedziałam, że mają coś takiego, też muszę zamówić

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka