Księżyc, znaki zodiaku i naturalny rytm życia, czyli przewodnik MOON JOURNAL

W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać niezwykły przewodnik dla wszystkich tych, którzy żyją zgodnie z rytmem faz księżyca, czyli MOON JOURNAL Sandry Sitron. Jest to bardzo ciekawy przewodnik opierający się na oddziaływaniu księżyca na rytm naszego życia. MOON JOURNAL jest dość specyficzną pozycją, nie dla każdego, ale jeśli ktoś interesuje się astrologią, znakami zodiaku  i sprawami związanymi z fazami księżyca jest to idealna pozycja dla nich. Ja mam przyjaciółkę, która bardzo interesuje się takową tematyką, zawsze wie w jakiej fazie jest obecnie księżyc, jaki znak na niego oddziałuje i co to znaczy. Niejednokrotnie zaskakuje mnie swoją widzą w tym zakresie. 


Owy przewodnik zamówiłam właśnie dla niej, wiem, że to będzie trafiony prezent, tym bardziej, że poza zainteresowaniami astrologią lubi prowadzić różnego rodzaju dzienniki. Wszystko skrupulatnie notuje i zapisuje. 


Przewodnik MOON JOURNAL składa się z kilku działów, zawierających:
  • poranne i wieczorne zwyczaje 
  • plan tygodnia 
  • rozumienie  faz Księżyca
  • opis znaków zodiaku 
  • i wiele wiele innych 

 Książka MOON JOURNAL zaciekawi nie tylko fanów astrologii, ale również wszystkich tych, którzy chcą wprowadzić w swoje życie naturalny rytm, który pozwoli odnaleźć rytm zdrowia, miłości i kariery. Podpowie kiedy są najlepsze dni na miłość, a kiedy na karierę.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka