Myślisz o depilacji laserowej - zacznij zabiegi właśnie teraz!

Depilacja laserowa jest obecnie coraz bardziej popularna i przystępna, w związku z tym decyduje się na nią coraz więcej osób. To wcale mnie nie dziwi, ponieważ jest to świetna metoda depilacji, która zapewnia długotrwały efekt.


Sama podjęłam się prób depilacji laserowej w domu jakieś dwa lata temu, ale przerwałam zabiegi, gdy zaczęłam myśleć o ciąży. Potem w ciąży oczywiście nie poddawałam się depilacji laserowej, ponieważ jest to niewskazane. Dlatego teraz zamierzam znów o tym pomyśleć. Bardzo kusi mnie zabieg depilacji laserowej wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, o szczegółach można poczytać na stronie gabinetu wykonującego tego typu usługi - http://www.studiolaser-depilacja.pl/depilacja-laserowa.html - znajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje na ten temat.


WARTO PRZECZYTAĆ:


Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej?

Nadmierne owłosienie jest zmorą wielu kobiet, szczególnie problematyczne partie to nogi i pachy. Zazwyczaj po wielu latach golenia pach i nóg widzimy, że nasze włoski są grube i ciemne.
Aby je przyhamować warto wybrać się na depilację laserową, która nie tylko pomoże usunąć włoski, ale również znacznie spowolni ich ponowny wzrost. Już po 2-3 zabiegach widać ogromną różnicę.


Kiedy zrobić zabieg depilacji laserowej?

Właśnie teraz jest najlepsza pora na to, by wykonać pierwszy zabieg depilacji laserowej. Aby móc przystąpić do tego zabiegu nasza skóra nie powinna być opalona- po opalaniu można wykonać zabieg depilacji po około miesiącu.


Warto wiedzieć:
 • - depilacja laserowa zalecana jest dla skóry jasnej z ciemnym owłosieniem, właśnie dlatego osiąga ona najlepsze efekty przy skórze jasnej z ciemnymi włoskami
 • - depilacja laserowa może okazać się niemożliwa przy ciemnej karnacji, ponieważ laser oddziałuje na ciemny barwnik- melaninę, dlatego przy ciemnej karnacji może spowodować oparzenia skóry
 • - przy włosach siwych, blond i rudych zabieg depilacji laserowej nie przynosi zamierzonych efektów

Komentarze

 1. Kilka lat temu miałam zabiegi depilacji laserowej i przez dłuższy czas byłam bardzo zadowolona z efektów. Zastanawiam się nad powtórną serią, żeby zdążyć przed latem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właśnie rozważam więc dzieki wielkie bo chciałam zabieg odłożyć na maj a to było by za poźno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skóra nie może być opalona a po zabiegu trzeba unikać słońca, właśnie dlatego najlepiej jest wykonywać zabiegi właśnie teraz

   Usuń
 3. Też próbowałam depilacji laserowej. Rzeczywiście najlepiej działa na włosy na łydkach, które mam czarne. Te na udach, lekko blond, już nie dawał rady wypalić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety działa tylko własnie na te "czarne' włoski, ale one są też najbardziej uciążliwe

   Usuń
 4. Ja się właśnie nad tym zastanawiam - dziękuję za artykuł

  OdpowiedzUsuń
 5. jakie to szczęście, że natura obdarzyła mnie 3 włosami na krzyż ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Depilacja laserowa laserem diodowym to obecnie najskuteczniejsza metoda na rynku, która niweluje zbędne owłosienie w sposób trwały. Zabieg szczególnie warto polecić osobą, które borykają się z problemem nadmiernego owłosienia, wrastających włosów oraz zapalenia mieszka włosowego. Żadna metoda poza depilacja laserową nie usunie tej uporczywej przypadłości. Aby zabieg był trwały, warto np. raz do roku wykonać zabieg "przypominający" dla podtrzymania efektów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka