NA NOWY TYDZIEŃ, CZYLI PRZEGLĄD PROMOCJI OD 02 01 2018 - wyprzedaże w pełni

Serdecznie zapraszam na wpis gazetkowo-zakupowy
 


Zapraszam na mój profil na INSTAGRAMIE: marcelkafashion - dowiecie się z niego co u mnie :)

______________ 
 WARTO PRZECZYTAĆ 
 _________________
Przegląd okazji cenowych od 2 stycznia 2018


 W Lidlu oferta na ubrania do ćwiczeń - sama ma wszystkie ubrania sportowe z Lidla i jestem z nich bardzo zadowolona. Tym razem w oko wpadły mi wzorzyste legginsy i biustonosze sportowe. Poza tym w Lidlu kupimy trampolinę fitness - chodziłam na zajęcia z fit jumpingu i było super.

 W Biedronce - bardzo ciekawe akcesoria biurowe - od czwartku, ja wybieram się po segregatory i zeszyty. Poza tym w Biedronce kupimy bieliznę w wielopakach
Od 2 stycznia 2018  w Biedronce rusza wielka wyprzedaż - można upolować wiele świetnych rzeczy.

 W Pepco już wystartowała wyprzedaż  - ja jeszcze nie byłam, dopiero się wybieram, ale mam nadzieję, że uda mi się upolować jakieś ciekawe ubranka dziecięce i może coś do domu jeszcze :)

 Wyprzedaż w Netto - od środy 3 stycznia 2018 - asortyment ma być różny w różnych sklepach, mnie kusi ten koc pleciony, ale podobają mi się również różne stoliczki i tego typu rzeczy.


 Z  Nowym Rokiem warto pamiętać, że możemy walczyć o swoje i dochodzić swoich praw we wszystkich aspektach życia. Coraz więcej osób decyduje się uzyskać odszkodowania za błędy medyczne - jest to nadal niewielka ilość osób, bo nie wszyscy wiedzą o takiej możliwości.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka