Jak usunąć wilgoć i grzyba z domu?

* Wpis sponsorowany - reklama Dezynfeusz.pl*

Problemem, który pojawia się w wielu domach jest nadmierna wilgoć, która pojawia się w szczególności w tych zimnych i deszczowych miesiącach, a często prowadzi do powstawania grzyba, który ma bardzo zły wpływ na zdrowie domowników. Właśnie dlatego tak ważna jest profilaktyka w walce z  wilgocią w domu, jak i jej Skuteczne Usuwanie.


Dlaczego tak ważne jest usunięcie grzyba ze ścian? 


Pomijając walory estetyczne i fakt, że po prostu wygląda to brzydko, wręcz niechlujnie, to jego pojawienia się ma bardzo duży - negatywny wpływ na zdrowie domowników, szczególnie groźny jest dla osób  starszych, małych dzieci, a także kobiet w ciąży. 

Grzyb w domu może przyczynić się do pojawienia się u domowników różnego rodzaju alergii, chorób zatok i gardła, a w poważniejszych przypadkach problemów z oskrzelami i płucami - z pewnością jest to sprawa, której nie można zignorować. 


Oddać sprawę w specjalistom - DEZYNFEUSZ 


Profesjonalna firma zajmująca się tego typu problemami rozwiąże temat szybko i na stałe - usługi z tego zakresu świadczy Dezynfeusz - DEZYNFEKCJA, ODGRZYBIANIE, OZONOWANIE, OSUSZANIE BUDYNKÓW I ŚCIAN, ZWALCZANIE KUN I ZWALCZANIE PLUSKIEW W CAŁEJ POLSCE. To co najważniejsze to fakt, iż działają oni przy użyciu bezpiecznych środków i dają pisemną gwarancje oraz wskazówki co należy zmieni lub poprawić w naszym domu, aby problem nie nawracał. Co wpływa na pojawienie się grzyba w domu? 


Głównym czynnikiem jest słaba wentylacja, a także zawilgocenie ścian, szczególnie w miejscach gdzie są położone tapety czy też meble są postawione przy ścianach. Idealnym środowiskiem do pojawienia się grzyba na ścianach są takie pomieszczenia w domu, jak: łazienka, piwnica czy też mała kuchnia bez odpowiedniej wentylacji. 

Już małe zmiany na ścianach są niepokojące, w związku  z tym odgrzybianie  ścian powinno być wykonywane jak najszybciej, alby nie dopuścić do rozwoju grzyba.   

Komentarze

 1. Specjaliści najczęściej wiedzą co robią. Przydatny wpis.

  OdpowiedzUsuń
 2. wilgoć i grzyb potrafi być zmorą w nie jedym domu

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szczęście nie mam z tym problemu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dobrze, że mnie to nie dotyczy. Ale dobrze, że jest taka firma, która potrafi w tej sytuacji pomóc :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka