Przydomowe studio fotograficzne

*Wpis sponsorowany - reklama Bingoland.pl *

Robienie zdjęć stało się bardzo powszechne, przecież każdy z nas robi teraz amatorsko zdjęcia telefonem i choć mogłoby się wydawać, że wyparło to fotografię studyjną - to nic bardziej mylnego. Pomimo ogromu zdjęć, które wykonujemy każdego dnia - tym bardziej doceniamy zdjęcia wykonywane w studio - pozowane, na ciekawym tle. 

Fotografia studyjna - pomysł na dodatkowe zajęcie

Lubimy robić zdjęcia, mamy do tego dobry sprzęt, a nasze fotografie są doceniane nie tylko przez najbliższych - może warto pomyśleć nad tym, aby przekuć pasję w dodatkowe zajęcie. Świetną opcją jest stworzenie przydomowego studia fotograficznego, które pozwoli nam wykonywać sesje na wiele okazji. To co będzie nam potrzebne - poza odpowiednim aparatem i oświetleniem, to tła fotograficzne, które pozwolą nam stworzyć odpowiednią scenografię. Bardzo duży wybór, jeśli chodzi o tła fotograficzne ma sklep z tłami Bingoland - oferuje on tła na wiele okazji, dedykowane pod konkretne sesje fotograficzne, jak i tła bardziej klasyczne, które mogą być wykorzystane  do różnego rodzaju  sesji. 


Tła fotograficzne z oferty Bingoland - dedykowane pod konkretne sesje fotograficzne:

 • na Święta Bożego Narodzenia
 • Dzień Babci i Dziadka
 • Chrzest Święty 
 • Pierwsze urodziny
 • Komunia 
 • Walentynki
 • Urodzinowe 
 • Jesienne 

Na jakie okazje najczęściej decydujemy się na sesje studyjne?


W ostatnim czasie poza sesjami świątecznymi, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sesje ciążowe, które przyszłe mamy wykonują, aby uwiecznić swój "stan błogosławiony" na pięknych zdjęciach. Zawsze chętnie fotografujemy dzieci - sesje z okazji chrztu lub roczku to już norma, często są też świetną opcją na prezent dla maluszka i jego rodziców. 

Komentarze

 1. Fajnie się to prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli ktoś pasjonuje się fotografią, to takie biuro jest świetnym pomyslem

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka