Przedłużanie rzęs i stylizacja brwi

*Wpis sponsorowany we współpracy z goddesslashes.pl*


Oczy - to właśnie one przykuwają największą uwagę i to zazwyczaj je kobiety chcą podkreślić i uwydatnić makijażem, świetną alternatywą jest przedłużanie rzęs czy też stylizacja brwi w salonie kosmetycznym. Tego typu zabiegi pozwalają zaoszczędzić czas podczas porannego szykowania się do wyjścia do pracy i sprawiają, że często dodatkowy makijaż okazuje się być zbędnym. 


Sama już od jakiegoś czasu myślę nad przedłużeniem rzęs i myślę, że zdecyduję się na ten zabieg przed latem / przed wakacjami właśnie ze względu na wygodę i oszczędność czasu. Znam wiele kobiet, które zdecydowały się na tego typu zabieg i są bardzo zadowolone ze swoich rzęs. Warto poszukać odpowiedniego salonu, który posiada doświadczenie w profesjonalnym przedłużaniu rzęs - jak https://www.goddesslashes.pl/przedluzanie-rzes-lodz/


Równie ważne jak rzęsy są brwi i ich odpowiednie podkreślenie, którego można dokonać na różne sposoby. Wygodną opcją jest stylizacja brwi w salonie kosmetycznym  https://www.goddesslashes.pl/stylizacja-brwi-lodz/  oferująca hennę pudrową i laminację brwi.
 Dla mnie bardzo ciekawym zabiegiem jest henna pudrowa, która daje bardzo naturalny i ładny efekt, a sam zabieg poprzedzony jest geometrią i  regulacją brwi. Do tej pory miałam ten zabieg wykonywany jeden raz, ale planuję znów się mu poddać, ponieważ pozwala nadać brwią ładny kształt i kolor, który jest dużo bardziej trwały niż  przypadku tradycyjnej henny. 


Laminacja brwi - jest to ostatnio bardzo popularny zabieg, który pozwala nadać brwią nienaganny wygląd, ujarzmia włoski i sprawia, ze brwi wyglądają bardzo efektownie. Sama nie miałam jeszcze okazji poddać się tego typu zabiegowi, ale mam to w planach. Ciekawi mnie to, jak moje brwi będą się prezentować po ich laminacji. 

Niezależnie od tego  na jaki zabieg się decydujemy to trzeba pamiętać, że kluczowe jest to, aby wybrać odpowiedni salon kosmetyczne z dobrymi rekomendacjami. Takim miejscem jest GoddessLashes -  salon kosmetyczny, który oferuje zarówno przedłużanie rzęs, jak i stylizację brwi. 

Komentarze

  1. Trochę mnie kusi przedłużanie rzęs :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy niczego nie robiłam z rzęsami. Jedynie dusz i gotowe 😉

    OdpowiedzUsuń
  3. Póki co wystarcza mi dobra maskara, bo mam naturalnie długie rzęsy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka