Modna duża torebka - must have w szafie

 *wpis sponsorowany - reklama PayPo.pl*


W mojej szafie jest kilka dużych torebek i kilka małych, w ostatnich latach znacznie zmniejszyła się ich ilość - stawiam na dobre jakościowo torebki o dość klasycznych kolorach i fasonach, dzięki czemu długo mi służą. Nie zmienia to faktu, że co jakiś czas rozglądam się za jakimiś nowościami torebkowymi do mojej garderoby. Dla mnie takim absolutnym torebkowym "must have" są modne duże torebki, które sprawdzają się w wielu okolicznościach. 

Modna duża torebka  - dlaczego warto ją mieć w swojej szafie?

Tego typu duża torba jest idealna na wiele okazji z prostej przyczyny - pomieści wszystko co niezbędne. Każda z nas ma zawsze wiele takich sytuacji i okoliczności, kiedy musimy zabrać ze sobą dużo rzeczy. Może być to wyjście do pracy, wtedy musimy zabrać ze sobą - służbowy kalendarz, notatnik i telefon, albo długi spacer z dziećmi, kiedy przyda się coś do picia i coś do przegryzienia. Ja lubię duże torebki zabierać na małe codzienne zakupy w sklepie - wtedy nie muszę już brać dodatkowej torby na zakupy.

Idealny moment na zakupy - wyprzedaże 

Obecnie w wielu sklepach trwają wyprzedaże, jest to ten moment, kiedy możemy faktycznie kupić taniej rzeczy, których brakuje w naszej szafie, te które mamy dawno upatrzone i do tego dobre jakościowo - po atrakcyjnej cenie. Według mnie jest to również świetny moment na to, aby nabyć modną dużą torebkę, która będzie nam służyła przez kolejne sezony.  Przy wyborze tej idealnej torebki warto kierować się swoimi preferencjami - nie każdemu jest potrzebna elegancka duża torebka, dlatego w zależności od naszego stylu życia i kierunku w modzie ku któremu bardziej się skłaniamy powinniśmy wybrać torebkę "w naszym stylu". 

Zapłać później - PayPo 

Usługa PayPo pozwala na wydłużenie okresu płatności za nasze zakupy aż do  30 dni. Dzięki czemu możemy spokojnie złożyć zamówienie na wyprzedażach w wybranym sklepie - wybrać metodę płatności jako PayPo, gdzie założenie konta trwa moment i jest weryfikowane przez kod SMS na telefon i płatność za nasze zakupy internetowe zostanie opłacona przez PayPo.  

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy na spokojnie sprawdzić zakupy w domu, zdecydować czy wszystkie zostają z nami i nie zamrażamy swoich środków. Co ważne na spłatę należności dla PayPo za pozostawiane produkty mamy 30 dni - wtedy nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów za skorzystanie z usługi PayPo.  Jeśli nie możemy spłacić należności w terminie - istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. 

Komentarze

 1. Ja wolę mniejsze torebki, ale przyznam że jak idę na zakupy wtedy wolę wziąć większą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bez dużej torby nie ruszam się z domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie wczoraj kupiłam sobie torbę z Pay Po. Zobaczymy czy będzie mi sią tak samo podobała na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś nosiłam duże, teraz tylko male ale pojemne. Ważne by były lekkie.

  OdpowiedzUsuń
 5. mi ostatnio udało się upolować torebkę na świetne promocji ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię torebki i mam w swojej kolekcji te duże, jak i malutkie ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka