Klocki LEGO Marvel - nie tylko dla fanów superbohaterów

*Wpis sponsorowany - reklama klocki-2.pl *

Klocki LEGO to kulowe zabawki, które cieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Moje dzieci bawią się nimi od najmłodszych lat - przechodząc tylko na coraz trudniejsze serie klocków. Obecnie na rynku jest całe mnóstwo różnorodnych tematycznie serii klocków Lego, dla fanów superbohaterów, którzy walczą z czarnymi charakterami i ocalają ludzkość przed zagładą odpowiednia będzie seria lego Marvel. Wśród dostępnych serii możemy znaleźć sceny firmowe, jak i figurki superbohaterów, takich jak: Batman, Kapitan Ameryka, Hulk, Spider-Man czy Iron Man, które pozwolą odgrywać samemu scenki z ulubionymi superbohaterami. 


Klockami lego bawią się zarówno dzieci i dorośli, co mnie wcale nie dziwi, ponieważ sama  chętnie układam je z dziećmi, pomagam przy składaniu z książeczką - jest to fajna forma spędzenia wspólnie czasu, a jednocześnie jest to świetny  relaks, ponieważ układanie klocków wymaga skupienia, co  pozwala się wyciszyć i uciec od natłoku myśli i spraw. 


Klocki Lego - na jakie serie warto zwrócić uwagę? 


Najpopularniejsze serie klocków lego to: Duplo,  City, Friends, DOTS, Star Wars, Ninjago, Marvel, Minecraft, Disnay, Super Mario. Dla najmłodszych dzieci będą to Lego Duplo, u nas są one w użyciu do dnia dzisiejszego, pomimo tego, że w użyciu pojawiły się później Lego Friends. Obecnie mamy w domu również klocki Lego z serii City, Minecraft i Technics - te ostatnie to najchętniej układam ja. Na wish liście moich dzieci znajduje się teraz Lego Super Mario. 

Komentarze

  1. Byłam ostatnio w stacjonarnym sklepie LEGO i wybór jest imponujący! Fenomenalna sprawa. :) Niestety ceny również dosyć wysokie, więc na razie muszę obejść się smakiem. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba każdy chłopiec lubi lego. Ten zestaw jest rewelacyjny

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie że lego jest dla każdego.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka