Łapiemy okazje z ostatniej chwili, czyli serwis Odwolane.pl

Niektórzy planują wakacje z dużym wyprzedzeniem, inni z różnych względów nie mogą sobie na to pozwolić - bo małe dzieci, bo w pracy trudno o urlop, itd. Życie jest nieprzewidywalne i właśnie dlatego nigdy nie wiadomo co się wydarzy - są różne przypadki i różne sytuacje. Czasem to my szukamy przykładowo wakacji w ostatniej chwili, a czasem musimy z czegoś zrezygnować w ostatnim momencie i wtedy przepada nasza zaliczka... Na szczęście okazuje się, że nie musi tak być - na pomoc w nagłych sytuacjach różnego typu przychodzi nam serwis Odwolane.pl


Serwis odwolane.pl  pozwala znaleźć świetne okazje z wielu kategorii, w tym tych, które obecnie interesują nas najbardziej w kontekście zbliżających się wakacji i różnego rodzaju wakacyjnych wyjazdów.

 Wybierać możemy wśród wielu ciekawych kategorii - związanych z wakacjami, ze spędzaniem czasu wolnego, czy też z bardziej poważnymi rzeczami, jak organizacja wesela. To właśnie tutaj możemy szukać sali lub zespołu "na ostatnią chwilę", gdy wynikną jakieś niespodziewane sytuacje.


Odwolane.pl to serwis wyjątkowych okazji, z którego możemy korzystać na dwa sposoby - z jednej strony DLA SZUKAJĄCEGO, a z drugiej DLA SPRZEDAJĄCEGO. Poniżej przeczytacie na czym owe funkcje polegają.

DLA SZUKAJĄCEGO 

Z tej opcji korzystamy, gdy chcemy coś szybko i tanio znaleźć. Okazuje się, że mamy wolny weekend i chętnie byśmy gdzieś się wybrali. Warto wtedy sprawdzić, czy na serwisie nie ma dostępnych biletów na koncert czy do teatru. Przeszukując serwis w poszukiwaniu ciekawych ofert możemy zostać prawdziwym "łowcą okazji".


DLA SPRZEDAJĄCEGO 

W ostatniej chwili coś nam wypadło i nie możemy wykorzystać wykupionego wcześniej wyjazdu czy biletów na koncert. W takiej sytuacji korzystamy z funkcji serwisu odwolane.pl dla sprzedającego i dodajemy swoje ogłoszenie. Dzięki temu my nie stracimy całej zaliczki, a ktoś upoluje świetną okazję na ostatnią chwilę.


 Muszę przyznać, że bardzo spodobał mi się ten serwis i jego idea. Bo przecież pewnie każdemu z nas się zdarzyło, że jakaś rezerwacja lub bilety nam przepadły, a wraz z nimi nasze pieniądze. Korzystając z odwolane.pl możemy niwelować nasze straty i jednocześnie ktoś jeszcze n a tym skorzysta.

 Znacie serwis Odwolane.pl?

 *wpis powstał we współpracy z odwolane.pl

Komentarze

 1. Kto wie może nawet się specjalnie załapię w ko}cu na wzjazd ;-)


  Sukienki i nie tylko

  OdpowiedzUsuń
 2. o proszę, a nie słyszałam o tej stronie w ogle ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam o tej witrynie. Dobrze wiedzieć w kolejnym roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znałam ten strony. Bardzo przydatny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny i bardzo przydatny portal!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny serwis ! Może się przydać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tym serwisie, a właściwie dzisiaj zarezerwowałam wakacje. Następnym razem na pewno tam zerknę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Prawdę mówiąc nie znałam tej strony , chętnie będę tam zaglądać bo prawdę mówiąc ,gdzieś bym się wybrała na weekend z rodziną.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie słyszałam wcześniej o tym serwisie, ale już zapamiętam, mam niemal pewność, że może się przydać. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znałam tej strony. Fajnie, bo w razie czego można zminimalizować straty lub sporo zaoszczędzić

  OdpowiedzUsuń
 11. Rewelacyjna strona z okazjami :) będę tam stałym bywalcem :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pozytywne zaskoczenie, będę tam chyba często zaglądał ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawa jestem jak się serwis rozwinie, bo idea jest super: każdy na tym korzysta!

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze wiedzieć, że istnieje taka strona.
  :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka