10-leci Świnki Peppy w Polsce i moja mała fanka Peppa Pig

Chyba każda mama kilkulatka zna słynną Świnkę Peppę - ja znam, bo moja córeczka ją uwielbia, w końcu nie bez powodu ma całą pluszową rodzinę Peppy i jej zabawkowy domek. Oczywiście jesteśmy też fankami magazyny "Świnka Peppa", który co miesiąc kupujemy. Właśnie teraz owy magazyn świętuje swój jubileusz - można go kupić w Polsce już od 10 lat, pierwszy numer pojawił się w sierpniu 2008 roku. Wiedzieliście, że ta słynna Świnka już od tylu lat ma swojej czasopismo, które cieszy się tak dużą popularnością wśród najmłodszych? Ja nie wiedziałam, ale jestem mamą dopiero od niespełna 4 lat i teraz jestem już na bieżąco z bajkowymi nowościami.... 


W nasze ręce trafił właśnie jubileuszowy numer magazynu "Świnka Peppa" - tym razem w prezencie dołączona była świecąca bransoletka z Świnką Peppą i produkt Oillan. Bardzo podoba mi się to, że do każdego numeru są dołączone jakieś drobne upominki, dzięki czemu mamy już całą kolekcję akcesoriów z Peppą. 


Ten jubileuszowy numer magazynu jest wyjątkowy również z innego względu - na jego łamach jest organizowany konkurs z supernagrodami. Szczegóły w najnowszym numerze magazynu "Świnka Peppa".


Z okazji tego jubileuszu Media Service Zawada wydało specjalną publikację - jest to jubileuszowa złota księga Świnki Peppy pt. "Urodzinowe historie". Książkę można zamówić na stronie Książeczki z Bajeczki.


Urodzinowa książeczki Świnki Peppy zachwyciła moją córeczkę - jest to u nas obowiązkowa pozycja do czytania wieczorem przed snem. Zresztą wcale mnie to nie dziwi - znajdziemy w niej ciekawe "peppowe" historie i piękne ilustracje. Publikacja z pewnością spodoba się każdemu małemu fanowi Świnki Peppy.


Komentarze

 1. moja córka ma 7 lat i nadal lubi oglądać Peppę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój młodszy syn uwielbia świnkę peppę. Muszę mu kupić taką książeczkę. Będzie bardzo szczęśliwy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę powiedziec o tym znajomej - jej syn uwielbia Swinke Peppe :) Ostatnio nawet byli w Peppa Pig World :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam, że jest nawet magazyn z Peppą! Ja nie oglądałam tej bajki, ale oczywiścię kojarzę różową świnkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie ta bajka ominęła... nie kojarzę w ogóle;-) ale kto wie, może w bliskiej przyszłości będzie trzeba się zapoznać ze świnka Peppa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Moi chrześnicy uwielbiają tą bajkę.

  Miłego dnia,
  zapraszam do siebie w wolnej chwili, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiedziałam, że jest czasopismo o Śwince Peppie. Moja wnusia też jest jej fanką, przy okazji rozejrzę się za nim :)

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas nie ma szału na świnkę Peppę

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcia!
  My (jeszcze) nie mamy fazy na Świnkę Peppe, za to szał jest na Minnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fascynacja Peppą już za nami, ale pamiętam jaki kiedyś był szał :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka