Poduszki w kształcie serduszek - czyli nowości w pokoju Łucji od PatYo Bella

Łucja - jak na małą dziewczynkę przystało lubi wszystko co typowo dziewczęce. Zresztą chyba podpatruje w tym trochę i mnie... Dzisiaj chcę Wam pokazać przepiękne poduszki w kształcie serca od PatYo Bella, które stanowią piękny dodatek do pokoju małej panienki. Choć są idealne również jako dekoracja łóżeczka niemowlęcego - to u nas nawet nie było takiej opcji, że miały by zdobić łóżeczko Jasia - od razu trafiły do pokoju Łucji. 


Mamy zestaw trzech białych serduszek w trzech różnych rozmiarach - jest to produkt pokazany w sklepie TUTAJ. Co ciekawe występuje w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z pewnością będą pasowały do wystroju pokoju dziecięcego, czy też naszej sypialni. Bo nie powiem, że nie miałam takiego pomysłu, że będą one stanowiły ozdobę mojej sypialni. Jednak jak na razie trafiły do pokoju Łucji i wszystko skazuje na to, że nie będzie chciała się z nimi rozstać - co  wcale mnie nie dziwi.


OPIS PODUSZECZEK  (info ze strony PatYo  Bella):
  • Produkty są szyte ręcznie z najwyższą starannością, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i dodatków. To idealna propozycja na prezent, może być również znakomitym elementem dekoracyjnym.
  • Wymiary: duża: 48 x 52 cm, średnia: 34 x 40 cm, mała: 19 x 20 cm (+/- 2 cm)
  • Skład:
najwyższej jakości 100% bawełna,
wypełnienie - antyalergiczny, miękki i sprężysty puch silikonowy,
zastosowane materiały posiadają Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I,
zastosowane wypełnienie zachowuje pierwotne właściwości podczas użytkowania oraz prania.


Kolejna rzecz to fakt, iż produkty od PatYo Bella są mi znane i miałam już okazję spotkać się z nimi wcześniej, także wiedziałam, że to co otrzymam będzie świetnie wykonane i z pewnością będę zadowolona z tych "serduszek" Tak, jak napisałam wyżej - poduszeczki są szyte ręcznie z ogromną precyzją, co procentuje bo wyglądają przepięknie. Poza poduszeczkami w kształcie serduszek na patyobella.pl znajdziecie również pościel, kocyki narzuty czy maty do zabawy.


 Bardzo lubię tego typu dodatki - piękne, klasyczne i delikatne. Sprawiają,  że wnętrze nabiera nowego charakteru - jest w nim tak jakoś "jaśniej" i bardziej elegancko.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka