Gdzie zamawiać produkty do stylizacji paznokci / Moje wakacyjne paznokcie

Obecnie różnego rodzaju produkty kosmetyczne, w tym i te do stylizacji paznokci można kupić w wielu miejscach - od marketów po małe sklepiki "ze wszystkim", co nie do końca jest dobre. Bo powiedzmy, że produkty które nie mają jakiejś specjalnej daty ważności, jak np. naklejki czy cyrkonie do paznokci możemy kupić "gdziekolwiek", tak już produkty specjalistyczne, jak np. żele i lakiery UV trzeba kupować w sprawdzonym miejscu.Ja jako fanka zakupów on-line znalazłam internetową hurtownię kosmetyczno-fryzjerską activeshop.com.pl, w której można kupić wszystko co niezbędne do stylizacji paznokci i nie tylko. Wiele osób myśli, że skoro jest to hurtownia to nie można tam składać zamówień indywidualnych - nic bardziej mylnego. Ja korzystam ze strony jako klient indywidualny - pierwsze zamówienie złożyłam wiele lat temu, kiedy na topie były paznokcie żelowe, a koleżanka stylistka paznokci poleciła mi żel ACTIVE, który faktycznie był super i używałam go przez cały czas, gdy nosiłam "żele". Teraz zamawiam tam akcesoria niezbędne do robienia paznokci hybrydowych, bo teraz stawiam właśnie na taki manicure.


Nazwa hurtownia nie jest  bezpodstawna - na stronie jest osobna sekcja do zamówień dla klientów biznesowych. Posiadając własną hurtownię czy też sklep można złożyć wniosek o dostęp do platformy B2B i korzystać z atrakcyjnych ofert. Kolejna rzecz to możliwość skorzystania ze szkoleń oferowanych na stronie - mnie szczególnie zainteresowały te ze stylizacji paznokci, ponieważ chciałbym zdobyć wiedzę i umiejętności w tym zakresie.


Wiele osób zajmuje się stylizacją paznokci całkowicie hobbistycznie i tylko dla siebie, ale fajnie jest jeśli uda nam się to nasze hobby przekształcić w pełnoetatowe zajęcie. Mam kilka koleżanek, które właśnie przeszły taką drogę - od robienia paznokci sobie i koleżankom po własne małe gabinety kosmetyczne.

*Na zdjęciach możecie zobaczyć moje ostatnie paznokcie hybrydowe.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka