Ślubna papeteria i inne akcesoria ślubne - ŚLUBNE INSPIRACJE

Sezon ślubny w pełni, wiele z moich czytelniczek jest właśnie na etapie planowania, organizowania wesela - i to je szczególnie zainteresuje dzisiejszy post. Dzisiaj będzie o ślubnej papeterii, na którą składają się nie tylko zaproszenia, ale również wiele innych elementów. Za przykład służą ślubne komplety dostępne na zapi.pl - które są idealnym zestawem ślubnym. 

KOLEKCJA ŚLUBNA - wybierając różnego rodzaju dodatki i materiały drukowane na ślub warto zadbać o to, by były one z jednej kolekcji. Co to znaczy? Powinny mieć jakąś cechę wspólną - np. wszystko opatrzone jest motywem białych róż, rozpoczynając od wspomnianych na początku zaproszeń, aż po inne elementy. O tym, jakie to elementy przeczytacie w dalszej części postu.

https://www.zapi.pl/

W skład kompletu ślubnego - PEŁNE SERCA wchodzą:
 • - księga gości
 • - poduszka weselna na obrączki
 • - dekoracyjny długopis z podstawką
 • - kieliszki do szampana (2szt)
 • - etui na pieniądze
 • - pudełko na telegramy
 • - kieliszki do wódki


Według mnie obowiązkowym i bardzo ważnym elementem na ślubie jest KSIĘGA GOŚCI - zawsze przy wpisywaniu do niej życzeń rodzina bardzo dobrze się bawi. Szczególnie jeśli dołożymy do niej jakieś zabawne naklejki i pieczątki. Dla Pary Młodej jest to wspaniała pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Bogatą ofertę eleganckich ksiąg gości znajdziecie tutaj.


Kolejną rzeczą, która bardzo mi się podoba jest PUDEŁKO NA TELEGRAMY - często nie wiadomo co zrobić z kopertami, czasem świadkowie zbierają je do jakiejś kolorowej torebki prezentowej, co nie wygląda zbyt elegancko. Właśnie dlatego takie pudełko jest idealnym rozwiązaniem, nie tylko jest bardzo wygodne, ale i pięknie się prezentuje.


Poniżej przykłady KOMPLETÓW ŚLUBNYCH dostępnych na zapi.pl

Komentarze

 1. Ale ogrom inspiracji💛
  _____
  Magda Ostrowska

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te rzeczy. My takich nie mieliśmy niestety

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na swój ślub zamawiałam z jednej kolekcji jedynie zaproszenia oraz księgę gości. Kieliszki na szampana oraz poduszeczkę na obrączki były jedynie w tej samej kolorystyce, ale zamówione i wykonane w innej pracowni. I też wszystko współgrało :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka