Kryminalna kolekcja książek Olgi Rudnickiej - ZBRODNIA NA WESOŁO

Czy zbrodnia może być wesoła ?  Okazuje się, że tak, a udowadnia to Olga Rudnicka w swoich książkach. Jest ona autorką komedii kryminalnych, które czyta się z wielkim zaciekawieniem. Obecnie jej książki można kupić w kolekcji ZBRODNIA NA WESOLO na stronie Literia.


Kolekcja dostępna jest już od 12.02.2018, ale w każdym momencie można zdecydować się na jej zakup.  Można ją całą zamówić na stronie: www.literia.pl/rudnicka. Wtedy płaci się za całość mniej. Można też kupić ją w kioskach lub salonach prasowych. Kolejne książki będą ukazywać się w sprzedaży co 2 tygodnie. Całość składa się z 22 tomów.


Do mnie właśnie trafiły pierwsze trzy tomy z serii ZBRODNIA NA WESOŁO: "Natalii 5" część 1 i 2, "Były sobie świnki trzy". Co pierwsze zwraca uwagę to piękne wydanie tych książek - ciekawe okładki, które przyciągają uwagę, a do tego twarda oprawa - dzięki temu książki będą pięknie się prezentować na regale, gdy już zbierzemy całą kolekcję.


OPIS PIERWSZYCH TRZECH TOMÓW


Natalii 5 cz.1 i cz.2

Policja otrzymuje zgłoszenie o samobójstwie. Zamknięty od środka pokój. Martwy mężczyzna. Broń, na której znajdują się wyłącznie jego odciski palców. Jednak zdaniem przybyłego na miejsce komisarza Potockiego nie mogło to być samobójstwo. Ślady wykluczają również morderstwo. Zagadkowa śmierć jest dopiero początkiem zdarzeń, które skomplikują spadkobierczynie denata. W gabinecie notariusza pojawia się pięć kobiet. Każda z nich rości sobie prawo do spadku. Każda z nich miała powód, by zabić. Każda z nich będzie kłamać i oszukiwać, by odzyskać zaginiony spadek...


Były sobie świnki trzy

Bycie żoną swojego męża ma pewne zalety – pełne konto i nadmiar wolnego czasu. W zamian wystarczy tylko pilnować, by mąż nie zapominał, dzięki komu żyje pełnią szczęścia. Układ działa jak w zegarku, ale do czasu… Jolka, Martusia i Kama pewnego dnia odkrywają, że w metryce lat im przybywa, nie ubywa, pojawiają się kurze łapki, dodatkowe kilogramy, a w życiu ich mężów inne kobiety. Przyjaciółki postanawiają zmienić swój stan cywilny, zanim zrobią to ich mężowie. Tylko te nieszczęsne intercyzy… W tej sytuacji można zrobić tylko jedno. Zostać bogatą wdową. Żeby to tylko było takie proste…


 Całą kolekcję 22 tomy za 299 zł z dostawą do domu, jak i pojedyncze książek z kolekcji ZBRODNIA NA WESOŁO można zamówić TUTAJ.

https://literia.pl/rudnicka?utm_source=lifebymarcelka&utm_medium=post&utm_campaign=%5Bmarketing%5D%5Blifebymarcelka%5Drudnicka

 Czytaliście jakąś książkę Olgi Rudnickiej ?
Lubicie czytać książki kryminalne ?

Komentarze

 1. Nie znam tych książek. Nie czytałam żadnej książki Olgi Rudnickiej jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak one wypadają wielkościowo? To są książki normalnych rozmiarów czy wydania typowo kieszonkowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to są książki normalnych rozmiarów, pięknie wydane w twardej oprawie - cała kolekcja będzie stanowiła piękną ozdobę biblioteczki :)

   Usuń
 3. Nie wiedziałam, że Rudnicka napisała już całą kolekcję książek. Nigdy też nie czytałam żadnej z nich. Myśle, że kiedyś wypożyczę z biblioteki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sympatyczne zaczytanie w kryminalnej odsłonie, wypełnione ciekawym pomysłem na fabułę i dobrym humorem. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi dość ciekawie. Czy byłby to dobre prezent dla siostry? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogólnie uwielbiam kryminały ale jakoś polscy autorzy do mnie nie przemawiają :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej autorki ale seria mnie zaciekawilas i zachecilas :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Z Rudnicką prawie jestem na bieżąco. Niestety jej nowsze książki nie dorównują tym z początków jej pisarskiej kariery.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię książki z dreszczykiem i ta seria, jest idealna - nawet cena przystępna, w przeliczeniu na jedną książkę (y)
  Ps. Niestety autorki nie znam, ale bardzo chętnie zapoznam się z jej twórczością ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam właśnie teraz jedną z jej ostatnich książek i czeka na swoją kolej. Aż jestem ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 11. Chętnie bym po nie sięgneła, gdyby tylko doba była dłuższa

  OdpowiedzUsuń
 12. Poszukuje prezentu dla mamy więc krymianał powinien być ok

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka