Zegarek z lokalizatorem GPS dla dzieci, czyli smartwatch

Żyjemy w czasach, w których nowe technologie wkradają się w nasze życie na każdym kroku - jest to zjawisko nieuniknione, ważne jest to, aby umiejętnie z nich korzystać i wybierać te najlepsze. Do takich z pewnością należy smartwatch z lokalizatorem GPS dla dzieci - jest to urządzenie, które przybliżę Wam w dzisiejszym poście. 


Locon Zegarek wodoodporny GPS dla dzieci GJD.03  - to właśnie ten model smartwatcha mam okazję przedstawić Wam w dzisiejszym poście. Zegarek z GPS - co to takiego ? 

Zacznijmy od wyjaśnienia tego czym jest smartwatch i na czym polega jego mądrość. Mogłoby się wydawać, że to kolejny gadżet dla dziecka - jednak nic bardziej mylnego, bo to coś znacznie więcej. Poza podstawową funkcją, czyli pokazywaniem godziny - no bo to jednak zegarek, ma całą masę ukrytych możliwości, które pozwalają rodzicowi kontrolować swoje dziecko, ale również się z nim komunikować. Poza tym, ma całe mnóstwo funkcji i możliwości, o których przeczytacie poniżej


LOKALIZATOR 
To najważniejsza funkcja zegarka z GPS - daje nam możliwość monitorowania tego, gdzie znajduje się nasze dziecko. Dokonujemy tego poprzez aplikację BEZPIECZNA RODZINA, którą pobieramy na swój telefon z App Store lub Google Play. W każdej chwili możemy wejść w aplikację i sprawdzić lokalizację smartwatcha, czyli tak naprawdę sprawdzamy gdzie jest nasze dziecko. Dzięki HISTORII LOKALIZACJI możemy sprawdzić w jakich miejsca było nasze dziecko.


TELEFON i KSIĄŻKA TELEFONICZNA
Zegarek, który jest telefonem ? Tak, to możliwe - ten mały zegarek ma w sobie kartę SIM i można z niego dzwonić. Co ważne - to rodzic decyduje do kogo może dzwonić dziecko, poprzez aplikację mobilną tworzymy książkę telefoniczną, którą dziecko otwiera w swoim smatrwatchu. 


NASŁUCH 
Czyli coś jak podsłuch - włączając tą funkcję słyszymy co się dzieje u naszego dziecka. 


PRZYCISK S.O.S.
Jest to alarm, dzięki któremu dziecko może poinformować rodzica, że dzieje się coś złego. Należy wytłumaczyć dziecku, kiedy ma go używać. Po użyciu tego przycisku rodzic otrzymuje powiadomienie wraz z informacją o lokalizacji dziecka.


CZAT GŁOSOWY
Ta funkcja pozwala na wysyłanie krótkich wiadomości głosowych bez  wykonywania bezpośredniego połączenia telefonicznego. Rodzic dostaje powiadomienie o takiej wiadomości i może ją odsłuchać w swoim telefonie poprzez aplikację Bezpieczna Rodzina. 


AUTOMATYCZNE POWIADOMIENIA 
Rodzic jest cały czas na bieżąco, ponieważ dostaje powiadomienia - zarówno w aplikacji i na e-mail, ale co najważniejsze dostaje również powiadomienie SMS na swój telefon. Aplikacja wysyła powiadomienia za każdym razem, gdy ma miejsce jedna z następujących sytuacji: gdy dziecko zmieni swoją lokalizację, gdy zdejmie zegarek z ręki, a także gdy smartwatch ma niski poziom baterii.


Przyznam się, że wiele funkcji zegarka z GPS mnie zaskoczyło, nie miałam pojęcia, że ten "gadżet" ma ich aż tyle. Oczywiście było to bardzo pozytywne zaskoczenie i sprawiło, że jestem zachwycona smartwatchem. Podoba mi się to, że nasze dziecko może się z nami szybko skontaktować, dać znać, że coś się dzieje. Co najważniejsze - może to zrobić bardzo szybko i sprawnie, ponieważ zegarek ma na dłoni, a jego wygląd nie zdradza tego co kryje w sobie to małe urządzenie.


Poprzez aplikację Bezpieczna Rodzina możemy nie tylko monitorować to, gdzie jest nasze dziecko, ale również to co dzieje się u  nas w domu. Do aplikacji możemy dodać więcej urządzeń, również takich, które pomogą chronić nasz dom - jednym z nich jest  Locon Kamera Wewnętrzna BD.03, której funkcje i możliwości są opisane poniżej.

*wpis sponsorowany 

Komentarze

 1. Biorę udział w konkursie
  Moja odpowiedź: oczywiście, że czekam na wiosnę!!! Marzę, żeby rzucić kozaki i czapkę w kąt. Czekam na ciepły wiatr i słońce, żeby móc jechać z córką na przejażdżkę rowerową. Wiosno przybywaj!
  Justme0@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział w konkursie. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, gdyż wiosna jest: W-wspaniała, I-idealnie zielona, O-oczekiwana z niecierpliwością, S-po prostu super, N-nie do opisania, A-absolutnie wyczekiwana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział w konkursie :)- Elżbieta Kuźmińska

  Moja odpowiedź:
  Wiosno upragniona, wiosno wyczekana,
  przychodź jak najszybciej, czekam z niecierpliwością.
  Ja i moje smyki chcemy już poczuć wiosenne słoneczko na twarzy,
  zrzucić czapki, kurtki i ciężkie buciska.
  Móc w końcu biegać w poszukiwaniu pierwszych wiosennych kwiatów
  i wsłuchiwać się w radosny świergot ptaków.
  Wraz z wiosną budzi się natura,
  a w nas na nowo budzi się chcę odkrywania i spacerowania.
  Czekamy na wiosnę i jej pierwsze oznaki.
  ekuzminska1@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo czekam na wiosnę,a ostatnia prawdziwie zimowa aura sprawia że tęsknię za nią jak nigdy. Nie mogę doczekać się spacerów z moimi synkami i łapania pierwszych promieni słońca, bawiąc się z nimi na placu zabaw.Tęsknię za spacerami nad rzeką, za patrzeniem jak przyrodaków budzi się do życia. Chcę moc spędzać z dziećmi czas na działce, na zielonej trawce po której w cieplejsze dni biegam boso.Na naszych wypadach w plener bardzo przydałby sie taki zegarek dla starszego synka, który jest bardzo ruchliwy i nie lubi się nas pilnować :))a jeszcze tęsknię za lodami o smaku slonego karmelu w mojej ulubionej lodziarni, która jest otwierana już wiosną :)))Ewelina Pietrzak

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę udział w konkursie. Czekam na wiosnę gdyż wiosna jest: W-wspaniała, I-idealnie zielona, O-optymistyczna, S-po prostu super, N-niesamowita, A-absolutnie już potrzebna. Karolina Goluszko karola0024@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział w konkursie
  Moja odpowiedź: a My z naszymi łobuzami nie czekamy na wiosnę !:) My czekamy na taką zimę która mojej córci obiecałam taką jak za dawnych lat .... Duży siarczysty mróz .... śniegu po pas ... lepienie bałwana ... zjazdy na workach wypełnionych śianem. Przychodziło się do domu zmarzniętym a na stole zawsze czekała gorąca czekolada którą przygotowała mama :) niestety nie może sie doczekać takiej zimy od 6 lat i córcia co zimę mi się pytanie dy taka będzie .... mam nadzieje że w końcu będziemy mieć taką zimę i spełnię swoją obietnice I MARZENIE SWOJEJ CÓRCI :)
  opcjonalnie- e-mail Foodtruck@Onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 7. Biorę udział w konkursie.
  Moja odpowiedź:
  Wiosno moja ukochana, przyjdź już do nas, czekam kochana. By cieplutko się zrobiło i słoneczko zachwyciło. By córeczki ubaw miały i radośnie świętowały. Razem z wiosną święta przyjdą i z koszyczkiem wszyscy pójdą. Na zająca też czekamy i go mocno uściskamy. By prezentów przyniósł górę no i może nową furę;). Tak więc wiosno droga czekamy i już więcej Cię nie oddamy:)
  agatakos01@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Biore udzial w konkursie : Czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony...Jak w piosence czekam na wiatr, przyjemny, rześki i lekki. Będzie poruszał delikatnie młode listki na drzewach, będzie szumiał w pierwszych trawach, przywieje zapachy pierwszych kwiatów. Wiosna jest jak pierwsza miłość, pojawia się nagle, daje nadzieje na nowe. Tak wiec czekam z utęsknieniem :) doskonalapanidomu@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Biorę udział w onkursie
  Moja odpowiedź : Czekam już na wiosne od jesieni nie mogę doczekać się wiosennych dłuższych dni , ciepłych wiosennych promieni ogrzewających moje ciało , jest to dla mnie wstępna zapowiedż lata które KOCHAM !!! Dodatkowo ten piekny zapach kwitnących drzew i ich piękny wygląd .I jeszcze ten wspaniały zapach bzu rosnącego pod moim oknem który wpada wiosennym rankiem do mojego pokoju <3 Piękny śpiew ptaków zwiastujący wiosne .Ach roozmarzyłam się !:D Aż chce się żyć <3 Zimą panują wszędzie pustki wszędzie nie ma ludzi ani zwierząt wszyscy spędzają czas w domu a wiosną wszystko się zmienia ludzie zaczynają urządzać sobie długie spacery i dużo więcej wychodzić do innych Ps.Cieszę się , że urodziłam się właśnie wiosną kiedy wszystko odżywa i staje się znów piękne :D WIOSNO PRZYCHODŹ SZYBKO BNO ZACZYNAM SIĘ JUŻ NIECIERPLIWIĆ!! <3
  e-mail : wiolaborkowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Biorę udział w konkursie
  Moja odpowiedź: NIE czekam na wiosnę, bo ona już jest ze mną. W mojej głowie i sercu. Może jeszcze jej nie widać, ale mnie już grzeje od środka i daje moc do działania. Więc jestem aktywna jakby była wiosna, jem jakby była wiosna i uśmiecham się do pierwszych promieni słońca 😊
  e-mail do kontaktu: livialm84@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Biorę udział w konkursie
  Moja odpowiedź:
  Wiosna to pora radosna.
  Topnieją bałwanki i zaczynamy pleść z kwiatów wianki.
  Sanki chowa każdy zuch i bierze rowery w ruch.
  Śnieg znika, a każdy kwiatek i drzewko zakwita.
  Zapominamy o porannym mrozie i witamy na zielonej trawie rosę.
  Spacerować mamy chęć, bo każdy dzień wydłuża się o minut pięć.
  Z tą porą roku znika każdy smutek w mroku, szczęście widnieje i każdy więcej się śmieje.
  Wiosno kochana przybywaj do nas szybko jak strzała, bo zima już nas z nóg zwala.
  E-mail : millimoona@hotmail.it

  OdpowiedzUsuń
 12. Dodałam komentarz a nie widzę żeby się pojawił?..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze że napisałaś, bo Twój komentarz i jeszcze 3 inne zostały oznaczone jako spam

   Usuń
  2. Kurczę a przekrecilo mi maila, tak teraz patrzę:).. miało być agatakos91@gmail.com:)

   Usuń
 13. Biorę udział w konkursie :)

  Tak, z utęsknieniem czekamy na wiosnę. Mój 4 letni syn jest urodzonym podróżnikiem, kocha wycieczki, długie spacery i wyprawy po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, gdzie mieszkamy. Zima, choć skrywa w sobie piękno i przywodzi na myśl ciepłe myśli o Świętach, Mikołaju oraz domu pachnącym mandarynkami i gorącą czekoladą, ogranicza nam także to co kochamy najbardziej - nasze wspólne wycieczki. Czekamy, skreślając dni w kalendarzu, do nadejścia wiosny, gdy otuleni ciepłem słońca i widokiem budzącej się do życia przyrody, będziemy mogli znów udać się na szlak i przeżyć kolejne niezapomniane przygody :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Biorę udział w konkursie dla mojego synka :)

  Czekamy na wiosnę, na słońca promienie,
  co rozgrzeją nasze serca i zmarzniętą ziemię,
  na pączki kwiatów, na kolorowe gaje,
  i na wiatr pachnący ciepłym majem,
  tęsknimy za zabawą przy domku, w ogrodzie
  za wycieczkami i pluskaniem się w wodzie,
  marzą nam się spacery do późnego wieczora,
  bo na niebie, gdy już późna pora,
  gwiazd migocących piękno podziwiamy,
  - zimą takich widoków nie zaznamy.
  Wiosną pachną cudownie poranki,
  głowy zdobią kolorowe wianki,
  splecione z kwiatów zebranych na łące,
  po której skaczą wyrwane ze snu zające.
  Przyroda wiosną do życia się budzi,
  nowa siła i energia wstępuje w ludzi,
  śpiew ptaków i ciepło pozytywnie nastraja,
  - wolimy wiosnę od Świętego Mikołaja.
  Kochamy ją za radość jaką nam przynosi,
  choć czasem jej zmienność musimy znosić,
  gdy kwiecień plecień z zimą się przeplata,
  tym bardziej nie możemy doczekać się lata.

  Mail: mrdarcysgirl87@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Biorę udział w konkursie.
  Moja odpowiedź: Pewnie, że czekam na wiosnę. Pragnę już słońca, ciepła, śpiewu ptaków. Chce poczuć życie, zobaczyć jak wszystko rodzi się na nowo. I samego narodzić się na nowo... z nową siłą, z którą pokonam stare problemy.

  e-mail do kontaktu: magda-17_17@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka