Wspominamy lato w środku zimy - myślami na Wakacjach 2018

Niby mamy już tylko niecały tydzień do Świąt, które chyba wszyscy lubimy - i nie chodzi tylko o prezenty, ale przede wszystkim o rodzinne spotkania w gronie najbliższych nam osób. To gdzieś obok całej tej przedświątecznej gorączki - moje myśli krążą wokół przyszłorocznych wakacji. Krótki urlop, wyjazd na wakacje - choćby na kilka dni nad polskie morze, to jest to o czym marzę. Taki wyjazd z pewnością będzie gdzieś w okolicach maja/czerwca, ale chciałoby się już... Właśnie dlatego, że wzięło mnie trochę na wspomnienia - przygotowałam wpis z wakacyjnymi migawkami znad morza
Muszę się Wam przyznać, że przygotowując ten post i przeglądając te zdjęcia bardzo się wzruszyłam. Wróciły miłe wspomnienia z chwil, kiedy mogłam naprawdę odpocząć i "naładować baterie". Śmiało mogę stwierdzić, że "kocham polskie morze" - czego sama bym się po sobie nie spodziewała, może wynika to z faktu, iż w ostatnich latach jestem nad morzem każdego roku i trochę się już do tego przyzwyczaiłam, ale absolutnie nie znudziło mi się to jeszcze.....


WARTO PRZECZYTAĆ


Z każdego wakacyjnego wyjazdu przywożę pamiątki w postaci figurek i magnesów na lodówkę, ale robię to dopiero od niedawna. Bardzo żałuję, że nie mam magnesów z wcześniejszych podróży, nawet ostatnio zwróciłam na to uwagę mężowi, no ale wiecie - do póki nie miałam własnej lodówki, to nie widziałam sensu kupowania magnesów na lodówkę :D 


WARTO PRZECZYTAĆ

Dwa lata temu byliśmy nad morzem z mężem sami - bez Łucji, było nam trochę żal, że jej nie zabraliśmy... ale z drugiej strony bardzo tego potrzebowaliśmy, udało nam się wypocząć i cały czas wracamy do tego, jak było cudownie... .


WARTO PRZECZYTAĆ


 Zeszłoroczne wakacje były typowo rodzinne, Łucja jako prawie 3 latka potrafiła już czerpać ogromną radość z wyjazdu nad morze. Było widać, że jest bardzo zadowolona, że jej się podoba.... No i udało nam się wypocząć, a przecież właśnie o to chodziło...


 Pozostając w klimacie wakacyjnym, pewnie wielu z Was myśli już o przyszłorocznym urlopie i już go planuje. My wybierzemy raczej polskie morze, ale jeśli tylko macie taką możliwość, to warto pomyśleć o wakacjach gdzieś zagranicą. Biura podróży mają już przygotowane oferty na wakacje 2018, warto wybrać wylot z komfortowego lotniska, czyli https://modlinparking.pl/lotnisko/ - obecnie ma ono aż 40 kierunków europejskich i możliwości są na prawdę bardzo duże.


Myślicie już o przyszłorocznych wakacjach ? 
Gdzie planujecie jechać ? 
Komentarze

 1. O wakacjach myśle, ale planów konkretnych jeszcze nie mam. A z magnesami na lodówkę mam podobnie. Zawsze to miłe wspomnienie jest jak się spojrzy na konkretną sztukę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że dopiero wiosną zacznę zastanawiać się nad wakacjami. Póki co ciułam sobie dni do urlopu, żebym chociaż przez tydzień mogła sobie odpocząć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mmmm wakacje, chciałabym znów w góry jechać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja już mam zaplanowane wakacje i bilety kupione :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno będzie morze, może również góry na kilka dni ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne wspomnienia, my planujemy wiosna kolejny wypad. Może tym razem gdzieś dalej.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też chętnie wyrwałabym się nad morze, chociaż na kilka dni:)

  OdpowiedzUsuń
 8. W sumie z chęcią odwiedziłabym polskie morze zimą. Jest zimno, ale przynajmniej jest świeże powietrze, nie ma tłoku i można się wyciszyć, w spokoju popracować nad książką :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. A my już mamy zarezerwowane wakacje 2018:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja wspominam wakacje zaraz po powrocie z nich:) I tak do następnych...W tym roku jest jakoś wyjątkowo ciężko, bo bardzo brakuje mi słońca i nawet zaczęłam przeglądać oferty wakacyjne. Poważnie rozważam dwa tygodnie w cudownej Hiszpanii z netholiday. Można powiedzieć, że żyję teraz wizualizacją wakacji.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka