Pokój dziecięcy w bieli - plakaty, fotel do karmienia i inne akcesoria

Białe pokoje dziecięce wciąż są na topie, co mnie wcale nie dziwi, bo sama urządziłam pokój Łucji z przewagą bieli. Białe są ściany i meble, ale już dodatki nie, bo jednak jest to pokój dziecięcy i trochę koloru też się przyda :) Poniżej na zdjęciu możecie zobaczyć łóżko Łucji - jej pokój przeszedł już małe przemeblowanie i wygląda trochę inaczej, z pewnością pokażę Wam obecną aranżację, ale muszę uwiecznić ją na zdjęciach.


 WARTO PRZECZYTAĆ: 

 Biel dominuje w pokojach zarówno dla tych najmniejszych maluchów, jak i również dla tych trochę starszych, które mają łóżko zamiast łóżeczka. Ciekawym dodatkiem są plakaty zawieszone na ścianie - ich duży wybór można znaleźć na babydeco.eu, gdzie znajdziemy również wiele innych mebli i akcesoriów do pokoju dziecięcego, które pokazuję Wam w tym poście jako inspiracje.

Plakaty z babydeco.eu

W pokoju niemowlęcia przydaje się duży fotel do karmienia, sama takiego nie mam, ale myślę, że jeśli mamy tylko wystarczającą ilość miejsca - warto go kupić.

Fotele do karmienia dostępne na babydeco.eu

Półki i półeczki - warto je zawiesić w dziecięcym pokoju, pięknie się prezentują i pozwalają pięknie wyeksponować książeczki i ulubione zabawki.

Półki i półeczki dostępne na babydeco.eu

Komentarze

 1. Bardzo podobają mi się białe pokoiki,nie tylko zresztą dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My wybraliśmy kolor zielony :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam biel, dlatego gości niemal na wszystkich ścianach naszego domu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja szykuję się powoli do aranżacji pirackiej w pokoju Maksińskiego. Reszte mieszkania mam zamiar póki co w bieli zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. sama dzieci jeszcze nie mam, ale biel i szarości są zdecydowanie w moim stylu! :D

  zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie! bardzo podobają mi się takie jasne wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny pokój, wspaniale wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie pokoiki piękne, każdy w swoim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 9. jakie inspirujące cudowności

  OdpowiedzUsuń
 10. W pokoju mojego pięcioletniego synka prawdziwym hitem okazał się stolik mamut. Zestaw składający się z praktycznego stoliczka oraz dwóch wygodnych krzesełek zakupiłam w pewnym poleconym mi sklepie internetowym oferującym akcesoria dziecięce w dobrych cenach. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka