Świąteczne akcenty, czyli poszewki na poduszki, podstawka z reniferem i foremki do ciastek

Różnego rodzaju dodatki do wnętrz to co bardzo lubię. Właśnie dlatego zmieniam wystrój mojego salonu w zależność od pory roku, czy też zbliżających się Świąt. Tak też jest i teraz, dlatego w dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać moje najnowsze zamówienie ze sklepu ROSEGAL.

Nowości z rosegal:


Podstawka na biżuterię z reniferem - jest jeszcze dostępna w kolorze czarnym, do kupienia TUTAJ. U mnie nie służy za podstawkę na biżuterię, a za podstawkę na świeczki - świetnie to wygląda. W tym roku stawiam raczej na minimalistyczne i stonowane ozdoby świąteczne. Niestety mój renifer dotarł uszkodzony - ale mimo wszystko prezentuje się pięknie, no dobra i to chyba nie jest renifer :D 


Świąteczne poszewki na poduszki - to już moje kolejne poszewki z ROSEGAL i muszę przyznać, że z pewnością nie ostatnie, bo są świetne, grube, dobrze wykonane i nic się z nimi nie dziej po praniu. 


Moje poszewki:

Foremki do ciastek - dostępne TUTAJ, trochę zamówiłam je z ciekawości, ponieważ umożliwiają robienie ciasteczek w 3D,  a przecież trzeba wziąć się za pieczenie pierniczków. 


Motylki 3D - świetne naklejki, dostępne TUTAJ, wprawdzie w nie świątecznym klimacie, ale dorzuciłam je dla Łucji do mojego zamówienia,  bardzo fajnie wyglądają przyklejone do szafy.


Co sądzicie o moich nowościach?
Macie już kupione świąteczne dodatki ? 

*Wpis powstał we współpracy z ROSEGAL

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka