Prezent dla Podróżnika - co kupić osobie, która dużo podróżuje

Prezenty - lubimy je dostawać i dawać, choć często z tym drugim mamy problem, bo nie zawsze wiemy, co danej osobie przypadłoby do gustu.
W dzisiejszym poście przygotowałam dla Was propozycje, jeśli chodzi o Prezent dla Podróżnika- z pewnością wśród znajomych, czy rodziny każdy z nas ma taką osobę, która bardzo lubi podróżować, która często wyjeżdża i odkrywa nowe miejsca. W związku z licznymi podróżami ma wiele pamiątek, co tylko utrudnia znalezienie odpowiedniego prezentu- właśnie z myślą o takich „trudnych przypadkach” przygotowałam dzisiejszy post i propozycje pomysłów na prezent dla podróżnika.
Niesamowite pomysły - notatnik grawerowany

Notes do planowania kolejnych podróży, do zapisywania wspomnień, relacji z podróży. Taki notatnik na „niesamowite pomysły” z pewnością będzie miłym prezentem, który ucieszy obdarowanego i będzie mógł go zabierać ze sobą na swoje podróże.


Imienny prezent

Twoje Imię - Bidon z grawerem to idealny prezent dla każdego podróżnika, niezależnie od tego, czy wybiera się w małe, czy w duże podróże. Personalizacja w postaci grawerowanego imienia sprawia, że nie jest to zwyczajny bidon, a produkt stworzony właśnie dla danej osoby. Warto zwrócić uwagę na sam produkt- bidon jest wykonany ze stali nierdzewnej, posiada wygodny „dziubek” do picia, dzięi czemu można używać go nie tylko w podróży, ale również podczas uprawiania sportu.


Do przechowywania zdjęć

Podróżnik musi mieć aparat, a w związku z tym, że bardzo dużo podróżuje, to robi również bardzo dużo zdjęć. Właśnie dlatego musi je gdzieś przechowywać, przerzucać, gdy karta aparatu się zapełni. Właśnie dlatego każdemu amatorowi podróży przyda się grawerowany pendrive z napisem ŚCIŚLE TAJNE dane Arka. Nie będę ukrywać, że to właśnie ten grawer „robi” całość, ma świetne przesłanie, a do tego jest pięknie wykonany. Nie ma co ukrywać, iż jest to bardzo pożyteczny prezent , który przyda się każdemu.


Inne pomysły na Prezent dla Podróżnika można zobaczyć na stronie MyGiftDNA.pl - jest to prawdziwa „kopalnia” pomysłów na niebanalne prezenty na każdą okazję i dla każdego.

Prezent dla podróżnika- propozycje:
 • - personalizowana mapa podróży na płótnie
 • - okładka „National Traveller ze zdjęciem
 • - deska do krojenia z grawerem mapy świata
 • - notatnik grawerowany Travel Notebook
 • - słój życzeń: rzeczy, które musisz zrobić w swoim życiu
 • - obraz z podróży na płótnie
 • - „Najlepszy podróżnik na świecie” okładka gazety Fakt w ramce
 • - grawerowana karafka: Pan i Władca Wszechświata

Komentarze

 1. Fantastyczne inspiracje dla podróżnika. Mi by się przydał nowy termos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba nie jest to łatwo, nie wiedziałabym za bardzo co kupić :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym dorzuciła jeszcze mapy zdrapki, tudzież zwykłą mapę i pineski:) Dla mnie osobiście w wersji tylko polskiej:) Kubek termiczny przydaje się zawsze! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki notatnik to świetny pomysł na prezent. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bym dodała kilka praktycznych gadżetów np saszetka ukryta czy ręczniki szybkoschnące

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się napis na notatniku :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka