Mycie podłóg staje się łatwiejsze z nowym mopem marki Spontex

Jak często zdarza się Wam coś rozlać w kuchni, czy łazience? Pewnie tak, jak mi, czyli każdego dnia - oczywiście staram się to szybko wytrzeć, ale często nie widzimy tego od razu, a dopiero wtedy, gdy pojawi się jakaś plama. Właśnie dlatego mycie podłóg jest jedną z czynności, które wykonuję na koniec dnia, a właściwie najczęściej jest to środek nocy, kiedy inni domownicy już śpią. Gdyż jednak nie jest łatwo umyć podłogi w całym mieszkaniu „za dnia”. Gdy wszyscy domownicy są aktywni, a już szczególnie dzieci.O tym, dlaczego mycie podłóg jest tak ważne chyba nie muszę pisać, przy małych dzieciach dbanie o czystość i porządek jest szczególnie ważne. Małe rączki i stópki wiele razy w ciągu dnia dotykają właśnie podłogi, to na niej odbywa się pierwsze raczkowanie i zabawy.


Na rynku mamy bardzo duży wybór różnego rodzaju produktów do sprzątania, odkurzania i mycia podłóg. Z pozoru wydają się one być do siebie podobne. W dzisiejszym wpisie chcę Wam przybliżyć innowacyjny mop marki Spontex- Aqua Revolution System, który wyróżnia się w pozytywny sposób na tle innych mopów - o tym dlaczego jest taki wyjątkowy przeczytacie w dalszej części wpisu.Co wyróżnia mop Spontex Aqua Revolution System?

Jest to pierwszy tego typu mop na naszym rynku, który ma system oddzielający czystą wodę od brudnej. Dzięki temu podłoga jest czystsza o 30%. Dla mnie jest to świetne rozwiązanie, które znacznie ułatwia domowe porządki, niejednokrotnie zmieniałam wodę w starym mopie, gdy skończyłam myć podłogę w jednym pomieszczeniu, a zaczynałam w kolejnym- wynikało to z tego, iż nie chciałam myć podłogi „brudną wodą”, a po umyciu jednego pomieszczenia z pewnością nie można było już nazwać ją czystą wodą. Z mopem Spontex z systemem Aqua Revolution nie mam tego problemu - mop jest tak skonstruowany, że posiada dwa pojemniki, w jednym mamy czystą wodę, a w drugim zostaje oddzielona ta brudna- właśnie takiego rozwiązania potrzebowałam.


Spontex mop Aqua Revolution System
 • - posiada system rozdzielający czystą wodę od brudnej, co ciekawe, końcówka mopa zawsze jest płukana w czystej wodzie, a gdy zostanie on wypłukany, to końcówka mopa automatycznie wskakuje na wyższy poziom osuszania
 • - końcówka mopa jest wykonana ze 100% mikrofibry, do tego ma ona funkcję składania się podczas użycia, co sprawia, iż jest ona idealna do mycia listew przypodłogowych
 • - jedno mycie wypełnionym wiadrem daje możliwość umycia aż 45m2 podłogi Wygląd - było już o funkcjach i możliwościach tego mopa, więc teraz czas na aspekty wewnętrzne. Całość wykonana jest  bardzo solidnie,a do tego mop pięknie się prezentuje - nie wiem, jak Wy, ale ja zawsze zwracam uwagę na takie rzeczy.


 Moja opinia o mopie Spontax z Aqua Revolution System

Muszę się przyznać, że po pierwszym "spojrzeniu " na ten zestaw miałam trochę mieszane uczucia. Trochę miałam  wrażenie, że będzie jak zawsze  Na szczęście okazało się, że system aqua revolution, który jest w tym mopie jest taki wspaniały,  jako opisuje go producent. Mop posiada składaną końcówkę, dzięki czemu łatwo jest nim umyć listwy przypodłogowe czy przy balkonowe - widać to doskonale na powyższym zdjęciu.  Dla mnie jego największym plusem jest to, że ma on możliwość oddzielenia czystej wody od brudnej. Dodatkowo płukanie i osuszanie końcówki mopa odbywa się automatycznie, dzięki czemu nie musimy moczyć rąk i nie mają one kontaktu z brudną wodą czy też detergentami.


Komentarze

 1. ja czatuje na mopa bo w nowym domku bd miec dużo płytek

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki mop znacznie ułatwiłby mi zmywanie podłóg :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałby mi sie taki do moich paneli

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny mop, ja teraz używam parowego vileda, kupiłam sobie na urodziny i jestem bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie czegoś takiego mi brakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie slyszalam chyba o tym mopie nigdzie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. I takie urządzenia pomagające utrzymać czystość w domu bardzo lubię. Czasem wystarczy dobry pomysł, aby umilić codzienne domowe obowiązki. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko kolor wybrałabym zielony, gdyby była taka możliwość. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. przetestowałabym go :D zaciekawiło mnie to składanie by móc umyc listwy... zawsze mamy z tym problem...

  OdpowiedzUsuń


 10. Na moją starą podłogę po dziadkach nie działały już żadne środki i tym bardziej mopy. Dlatego też postawiłam na cyklinowanie tanio i profesjonalnie wyszło. Teraz wygląda pięknie i mogę używać każdego płynu ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka