LEGO City Szkolenie psów policyjnych w terenie 60369

 * Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

Idealny prezent dla 6-latka - klocki LEGOKlocki LEGO są uwielbiane przez dzieci i dorosłych od wielu lat - moje dzieci również je pokochały, zaczynały od Lego Duplo, a teraz przyszedł czas na te bardziej rozbudowane wersje, które są zbudowane z mniejszej ilości elementów i jest ich znacznie więcej. Co kupić na 6 urodziny dla chłopca? 


Mój synek jest fanem Lego City, dlatego też zestaw LEGO City Szkolenie psów policyjnych w terenie nr 60369 okazał się być idealnym  prezentem na jego szóste urodziny. Wszystkie zestawy z różnego rodzaju pojazdami - czy to właśnie policyjnymi, czy też przykładowo strażackimi cieszą się bardzo dużą popularnością wśród małych chłopców. Można je ze sobą łączyć tworząc swoje miasto - co daje nieskończenie wiele opcji na ciekawą zabawę. 


Zestaw LEGO City Szkolenie psów policyjnych w terenie nr 60369 - SKŁAD:

  • SUV K9
  • przyczepa
  • trzy akcesoria do szkolenia psów - równoważnia, płotek oraz stopnie
  • sceneria terenu szkoleniowego
  • dwie minifigurki
  • figurka psa oraz figurka szczeniaki
  • akcesoria dla minifigurek Lego - szczotka do czesania, latarka, szufla oraz dwa przysmaki dla psów


Zestaw LEGO City Szkolenie psów policyjnych w terenie  to świetna zabawa, która wymaga od dziecka skupienia i pozwala na rozwijanie umiejętności konstrukcyjnych. Mój synek składał cały zestaw, a w szczególności auto policyjne i przyczepkę, w ciszy z ogromnym zaangażowaniem, czasem tylko pomagałam mu rozłączyć jakieś klocki. 


Po złożeniu całego zestawu była możliwa świetna zabawa - auto wraz z przyczepką umożliwiają przewożenie dodatkowych elementów, dodatkowo przyczepka ma opuszczaną burtę, a  pojazd posiada otwieraną pakę - co stanowi dodatkową atrakcję podczas zabawy. Zresztą równie atrakcyjne w zabawie są elementy przeznaczone do szkolenia psów - takie jak równoważnia dla piesków oraz spadający z psiej przeszkody drążek. Wszystkie te dodatkowe możliwości zestawu sprawiają, że staje się on dla dziecka jeszcze bardziej interesujący i sprawia, że dziecko rozwija swoją kreatywność wymyślając coraz to nowe zabawy tymże zestawem klocków lego. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka