Słomkowy kapelusz - niezbędny dodatek na wakacje

* W poście pojawiają się linki afiliacyjne do CENEO*


Słomkowy kapelusz to dodatek, którego zdecydowanie brakowało w mojej letniej szafie, wprawdzie miałam tam jakiś kapelusz, który nosiłam czasem w upalne dni w okolicach domu, ale brakowało mi takiego, który mogłabym zabrać ze sobą nad jezioro czy też na wakacje. Całkiem przypadkiem spotkałam dość prosty i elegancki kapelusz w pobliskim markecie w niskiej cenie - stwierdzałam, że zaryzykuję i go kupię, co było bardzo dobrą decyzją. 

SŁOMKOWE KAPELUSZE:Dlaczego wato kupić słomkowy kapelusz? 


Według mnie jest to letni niezbędnik, który nie tylko pięknie prezentuje się w letnich stylizacjach, ale przede wszystkim stanowi wspaniałą ochronę przed słońcem w upalne letnie dni. 


Do czego nosić słomkowy kapelusz?

  • do sukienki 
  • do stroju kąpielowego
  • do szortów
  • do czego tylko chcemy na wakacjach i nie tylko... 

Jak wybrać kapelusz słomkowy?


Moim zdaniem przy wyborze wakacyjnego kapelusza słomkowego musimy się kierować przede wszystkim własnym odczuciami i tym, jak się w nim czujemy. Kapelusz musi być wygodny, nie może nam spadać z głowy czy też nasuwać się na oczy, a jednocześnie nie może być zbyt ciasny. Warto wybrać kapelusz w stonowanym kolorze bez zbędnych ozdób - dzięki czemu będzie pasował nam do każdej letniej stylizacji. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka