Prezent na 9 urodziny - klocki LEGO Minecraft Piekarnia 21184

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

Klocki LEGO Minecraft to seria klocków dedykowana dla dzieci powyżej 8 lat, ale tak naprawdę jest ona dedykowana do wszystkich fanów gry komputerowej Minecraft, również tych dorosłych. Klocki z tej serii zostały stworzone na podstawie tej interesującej gry komputerowej, dlatego też znajdziemy tutaj postacie rodem z Minecraft. Założenie gry, jak i klocków jest takie, że trzeba budować i kreować świat z różnorodnych bloków.

Jakie klocki Lego na 9-te urodziny? 


Idealnym zestawem dla 9latka - nie tylko dla fana gry Minecraft będzie zestaw LEGO Minecraft Piekarnia nr21184, który pozwala zbudować ciekawą budowlę i rozpocząć interesującą zabawę z  dołączonymi figurkami postaci, potworów i zwierząt, które fani gry znają ze świata wirtualnego. Klocki te wymagają skupienia podczas układania, a to sprawia, że dziecko układa je z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem. 


Zestaw  LEGO Minecraft Piekarnia 21184 zawiera:

 • postać piekarza 
 • postać mieszkańca śnieżnej wioski
 • figurkę kozy 
 • postać Creepera 
 • akcesoria do zabawy, takie jak np. chleb, wiaderko na mleko, itp. 


Możliwości zabawy z klockami LEGO Minecraft Piekarnia 21184

 • można budować modele
 • w piekarni można wypiekać chleb i inne smakołyki
 • walki z Creeperem 
 • w gospodarstwie można uprawiać pszenicę na mokę
 • można wydoić kozę i tym samym zdobyć mleko 


Klocki Lego Minecraft okazały się być trafnym wyborem, moja córeczka złożyła je bardzo szybko, a co najważniejsze są cały czas w użyciu. Dzięki temu, że można się nimi bawić na różne sposoby, a także łączyć z innymi zestawami - sprawiają, że się nie nudzą, tylko cały czas są w użyciu. Zestawy zachęcają pięknymi kolorami i ciekawymi budowlami, a to sprawia, że dzieci je uwielbiają. 


Komentarze

 1. Powstała super budowla z tych klocków :D
  Fajny pomysł na prezent dla dzieci, które lubią klocki lego :D
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy zestaw. Nie mam już dzieci w tym wieku, ale ten zestaw rzeczywiście wygląda bajkowo i bardzo interesująco...

  OdpowiedzUsuń
 3. sama bym się bawiła takim zestawem:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie na blogu skończyłam opisywać wszystkie nasze zestawy z serii LEGO MINECRAFT. Nie spodziewałam się, że mamy ich tak dużo. Piekarni nie mamy (przynajmniej na razie). Lego zestawy są na prawdę warte uwagi.
  Świetna współpraca. Zastanawiam się jak wchodzi w taką współpracę z Tanią Książką. Jakie trzeba mieć wymogi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajny, rozwijający spostrzegawczość i koncentrację prezent. Każde dziecko z przyjemnością siądzie do takiej zabawy :))
  Pozdrawiam ciepło, Agness:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka