Dlaczego warto nosić własną torbę na zakupy?

* Wpis sponsorowany - reklama szyjemykolorem.pl *


Torby ekologoczne są coraz bardziej  popularne, co wcale nie dziwi, ponieważ posiadają wiele zalet, a dodatkowo są przyjazne dla środowiska. Sama jestem zwolenniczką torebk wielokrotnego użytku i staram się mieć zawsze w samochodzie bawełnianą lub lnianą torbę na zakupy. Warto wiedzieć, że torby ekologiczne mogą być wykonywane z różnego typu materiałów - najbardziej popularne są te bawełniane, ale na coraz większej popularności zyskują torby lniane. Len jest przyjazny dla ludzi i dla środwiska, mogą być z niego wykonywane nie tylko torby lniane, ale również worki na żywność czy obrusy lniane - tego typu produkty oferuje pracownia szyjemykolorem.pl  - tworzy ona wyjątkowe produkty zgodnie z zasadą zero waste.i najwyższą starannością co do jakości wytwarzanych produktów. Dlaczego warto nosić torbę ekologiczną ? 


Posiadanie torby ekologicznej i jej używanie przynosi wiele dobrego. Po pierwsze torby bawełniane czy też lniane są produktem przyjaznym dla środowiska. Po drugie posiadanie takie torby wielokrotnego użytku to duża oszczędność - nie musimy kupować nowej torby przy każdych zakupach, ponieważ  możemy korzystać z naszej torby ekologicznej, która po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i spokojnie możemy ją umieścić w schowku w samochodzie lub schować do torebki. Kolejna rzecz to fakt, iż tego typu torby ekologiczne zrobiły się bardzo modne, ponieważ są nie tylko pojemne, ale również często sąś opatrzone jakimś ciekawym nadrukiem lub napisem, który przyciąga wzrok.

Komentarze

 1. Mam kilka takich toreb, chociaż czasami i tak zapominam włożyć do torebki. Ale noszę, bo nie lubię foliówek, to takie dziaderskie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od lat używam toreb ekologicznych i polecam taką metodę również innym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze idę ze swoją torbą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie w domu od bardzo dawno używamy takiej torby :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też używam toreb swoich. By nie kupować tyle plastiku

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam zawsze jedną czy dwie torby bawełniane, ale jeszcze w aucie zawsze coś się zanjdzie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka