Czy zakup butów w Internecie to dobry pomysł?

 Niektóre kobiety są zakupoholiczkami. Od kiedy wszechobecne są zakupy internetowe, to mają jeszcze bardziej ułatwione zadanie. Kobiety mogą kupować w sieci wszystko. Jedynego zakupu, którego się obawiają to buty. Czy rzeczywiście jest ku temu powód? Sprawdźmy to.

Wszystko jest dokładnie opisane

Na pewno przeglądając różnego rodzaju strony oferujące buty oraz ubrania, natkniemy się na Nike Air Force 1 damskie. Od razu jesteśmy pod wrażeniem tych butów. Mamy jednak wątpliwości czy możemy je po prostu zamówić w wybranym sklepie.

Jeśli sprawdziłyśmy, że dany sklep internetowy oferuje oryginalne buty, to nie ma co się zastanawiać. A jak powinnyśmy dobierać rozmiar? Okazuje się, że z tym miewamy największe kłopoty. W Europie obowiązuje oznaczenie rozmiarów, jako 37,38,39,40 i wzwyż. Na innych kontynentach obowiązuje inne oznaczenie. Na pewno jest to utrudnienie. Takie marki jak Nike na swoich butach zawierają (na języczkach) rozmiarówki obowiązujące w różnych miejscach.

Gdy kupujemy buty w sieci, to zwykle są podatne także wymiary, jak długość wkładki. Długość wkładki jest podana w centymetrach. Jest to spore ułatwienie. Wystarczy, że zmierzymy długość wkładki w swoich sportowych wymiarach i wszystko będzie już jasne. Z łatwością dopasujemy odpowiedni rozmiar.

Czy ewentualny zwrot butów jest możliwy?

Mamy świadomość, że w sklepie internetowym produkty mogą wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości. Czy rzeczywiście jest spora różnica? Bywa różnie. Pamiętajmy, że gdy buty nam się nie spodobają to mamy prawo konsumenta, aby buty zwrócić. Wówczas w zależnie od naszego pragnienia, otrzymamy zwrot pieniędzy, czy też wymianę na inną parę butów.

W zasadzie to niczego nie tracimy. Cieszy nas to ogromnie. Oczywiście na buty zakupione w sieci, otrzymujemy także gwarancję producenta. Gdy coś złego dzieje się z naszymi butami, to od razu starajmy się o uznanie reklamacji. Dzięki temu buty zostaną naprawione, wymienione na nowe, czy też zostaną nam zwrócone pieniądze.

Musimy jednak mieć dowód zakupu. Może to być paragon, czy też faktura. Polecamy odkładać wszelkie paragony w jedno miejsce. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której chcemy oddać buty do reklamacji, a nie mamy paragonu. Trzeba przyznać, że jest to dosyć problematyczna sytuacja i na pewno stresująca. Kupując w sklepach internetowych, bardzo często otrzymujemy fakturę na maila. Dzięki temu nie zgubimy faktury. Oczywiście pod warunkiem, że nie usuniemy sobie wiadomości.

W związku z powyższym możemy śmiało dokonywać zakupów tutaj https://jejsklep.pl/pl/menu/buty/adidas/superstar-12299.html.Niczym nie ryzykujemy. Śmiało możemy dokonywać zakupów. Pamiętajmy także o tym, że w obecnych czasach rzeczywiście zakupy internetowe są bardziej komfortowe, a także wygodne. Są także szybsze i w niektórych przypadkach są one bezpieczniejsze. Oczywiście pod warunkiem, że mamy sprawdzony sklep, które oferuje jedynie markowe buty i nie musimy się martwić o podrobione produkty.

  *Wpis w ramach współpracy

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka