Moje top 3 produkty do makijażu brwi

Brwi stanowią ważny element wyglądu naszej twarzy, dlatego stanowią ważny element mojego codziennego makijażu. Mam kilka ulubionych produktów do makijażu brwi po które zazwyczaj sięgam, ale nie przeszkadza mi to w tym, aby testować kosmetyczne nowinki.

Moje top 3 produktów do makijażu brwi
  • Żel do brwi
  • Puder do brwi
  • Paletka do brwi
Żel do brwi wybieram zazwyczaj wtedy, kiedy jestem świeżo po zrobieniu henny na brwi. Wybieram wtedy bezbarwny żel, który podkreśli kształt brwi i wydobędzie jeszcze bardziej ich kolor.
Po kolorowe żele do brwi sięgam wtedy, gdy kolor brwi po hennie już trochę wyblaknie i trzeba je dodatkowo podkreślić kolorem.


Gdy na brwiach właściwie nie mam już henny, to zazwyczaj wybieram puder do brwi. Lubię taką formę, ponieważ wystarczy do tego odpowiednia szczoteczka do brwi i można łatwo i szybko wykonać makijaż brwi. Czasem utrwalam go jeszcze bezbarwnym żelem do brwi, co pozwala uzyskać mocniejszy efekt.


Paletka do brwi to dla mnie produkt idealny, ponieważ najwcześniej w takim zestawie mamy wszystko co niezbędne do makijażu brwi, pozwala to uzyskać dowolnie wybrany efekt od delikatnie podkreślonych brwi po mocne i wyraziste, gdy chcemy osiągnąć efekt wow.


Sama osobiście mam kilka ulubionych marek produktów do brwi - wszystkie można dostać na NOTINO. Mam na myśli produkty MakeUpRevolution, essence czy Maybelline.

*Wpis powstał we współpracy z NOTINO

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka