NA NOWY TYDZIEŃ, CZYLI PRZEGLĄD PROMOCJI OD 14 08 2017 - mieszkanie w stylu skandynawskim z netto

Zapraszam serdecznie na przegląd gazetkowo-zakupowy

W ostatnich dniach było mnie mniej na blogu, ale trochę się rozchorowałam, a do tego brak mi czasu, ale myślę, że w najbliższym czasie to nadrobię, bo mam sporo wpisów wstępnie przygotowanych - muszę je tylko dokończyć i już :) Poza tym dotarło do mnie trochę ubraniowych nowości - na wtorek mam zaplanowane zdjęcia, więc prawdopodobnie pojawią się również nowe stylizacje. Jak zawsze serdecznie zapraszam do śledzenia mojego profilu na INSTAGRAMIE.


https://www.instagram.com/marcelkafashion/
_______________________________
WARTO PRZECZYTAĆ
___________________________
PRZEGLĄD OKAZJI CENOWYCH
  • BIEDRONKA

W Biedronce trwa cały czas akcja wyprawka szkolna, w której znajdziemy wszystko dla uczniów, ale w sumie to nie tylko. Na szczególną uwagę zasługują akcesoria biurowe z motywem ananasa - wyglądają obłędnie, a do tego ciekawe ramki i mini tablice korkowe - wybieram się po te cuda do sklepu :) '

W Biedronce obowiązuje również oferta ŚWIAT ZABAWEK, w której znajdziemy wiele ciekawych rzeczy dla najmłodszych. Moja córeczka ma już Cheeki Mees i jest zachwycona tym stworkiem-potworkiem.

  • NETTO
Netto jest jednym z moich ulubionych sklepów jeśli chodzi o dodatki do domu, tym razem można tam znaleźć wiele hitów w skandynawskim stylu. Biały stół i krzesła zachwycają w swej prostocie, na uwagę zasługuje również futrzany dywanik, który jest prawdziwym hitem wśród blogerek :) 

  • LIDL
Piękne ciuszki dla najmłodszych - zamierzam kupić dresik i bluzę  i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy...

  pościel i kocyki dla najmłodszych, a do tego krzesełko do karmienia

http://www.lifebymarcelka.pl/2017/07/przecieki-rossmann-promocja-49-sierpien.html
  • Przypominam o sierpniowej promocji w Rossmannie  - szczegóły TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka