Lato, lato i po lecie, gdzie byliście na wakacjach ?

Lato - czekamy na nie cały rok, planujemy gdzie wyjedziemy i jak odpoczniemy. Potem szybko przychodzi, urlop szybko mija i nadchodzi jesień. U mnie w ostatnich latach przeważał wypoczynek nad polskim morzem - przede wszystkim na dobre połączenie autostradą, dzięki czemu nad morze jedziemy jakieś 3-4 godziny w zależności od miejscowości, która jest naszym celem. Lubię wypoczynek nad morzem, choć nie jest to typowy "plażing i smażing", gdyż ostrego słońca raczej unikam. Na wakacjach lubię coś zwiedzić, odwiedzić jakieś ciekawe miejsca, spróbować smakołyków, itp. 


WARTO PRZECZYTAĆ

Morze jest dobrym pomysłem o każdej porze roku, ma swój urok zarówno latem, jak i zimą. Niezależnie do pory roku zawsze tam wypoczywam i wracam z naładowanymi bateriami.  Szkoda, że nie mam tak dobrego dojazdu i tak krótkiej drogi w polskie góry, które są przecież takie piękne


Na wakacje można jechać nie tylko latem, bo przecież polska złota jesień jest piękna i zapewnia cudne widoki, szczególnie w górach. Warto pomyśleć o tym, aby na urlop wybrać się właśnie jesienią, szczególnie jeśli nie jesteśmy fanami upałów i mocnego słońca. Rejonem, w którym nigdy nie byłam jest Beskid Sądecki, gdzie znajduje się hotel perlapoludnia.pl jest to miejsce położone w Beskidzie Sądeckim - idealne zarówno na wczasy z rodziną, jak i romantyczny weekend we dwoje. Hotel już sam w sobie zapewnia dostęp do wielu usług i atrakcji na miejscu, które są bardzo ciekawe i zapewniają rozrywkę w deszczowy dzień, kiedy to nie wybieramy się w góry - dla mnie tego typu udogodnienia są bardzo ważne i zawsze zwracam na to uwagę podczas wyboru wakacyjnego noclegu.


Jesteście już po urlopie ?
Gdzie spędziliście tegoroczne wakacje ?


Komentarze

 1. Bardzo dobrze znam Perłę Południa :) To moje bliskie okolice

  OdpowiedzUsuń
 2. My byliśmy we Władysławowie,jak każdego roku

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja byłam z koleżankami pod domkiem nad jeziorem, było super

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie pożegnałam się z Chorwacją, byłam tam pierwszy raz i jestem zachwycona

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Odwiedziłam Holandie i Zakopane :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja niestety w tym roku nigdzie nie wyjeżdżałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi się udało spędzić kilka dni nad morzem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka