Podsumowanie akcji WYPRAWKA - Kokonik, Gniazdko niemowlęce, Elektroniczna niania, Ubranka i Whisbear

Dzisiaj zrobiłam dla Was małe zestawienie podsumowujące akcję wyprawka dla noworodka  na moim blogu, która w ostatnim czasie była dość intensywnie prowadzona na moim blogu. W związku z tym na blogu pojawiło się kila wpisów z gadżetami i ubrankami dla nowego członka naszej rodziny :) 


Kompletowanie wyprawki dla dziecka to wspaniały czas, bo przecież chyba każda mama chcę mieć dla swojego dzidziusia piękne rzeczy i  przyjąć nowego członka rodziny w specjalnie dla niego przygotowaną i wyszykowaną przestrzeń. Oczywiście te rzeczy nie są najważniejsze, bo liczy się coś zupełnie innego - ale jeśli możemy sobie pozwolić na różnego rodzaju "gadżety" i pomocników w codziennym życiu z maluszkiem - to dlaczego nie, trzeba sobie ułatwiać życie, a nie utrudniać.....


Whisbear - nie wyobrażam sobie akcji wyprawki bez tego cudnego misia, był naszym wybawieniem przy Łucji i ma go kilka moich znajomych mam - wszystkie go sobie chwalą. Łucja swojego misia ma do dzisiaj i wciąż jest jej najlepszym przyjacielem.

WARTO PRZECZYTAĆ:


Elektroniczna niania - gadżet, którego nie mieliśmy przy Łucji, a który wydawał mi się teraz niezbędny, tak jak obiecałam za jakiś czas pojawi się recenzja z wrażeniami z użytkowania.Gniazdko niemowlęce - bardzo wygodny gadżet, w którym można położyć maleństwo w dowolnym miejscu w mieszkaniu, dzięki czemu możemy zabrać dziecko ze sobą do kuchni czy na kanapę do salonu bez konieczności przenoszenia łóżeczka, czy ciągania wózka.Pierwsze koszulki z krawatem - zawsze mówi się, że ubranka  dla dziewczynek są takie ładne, ale przecież dla chłopców również jest bardzo duży wybór cudnych ciuszków...Kokonik - czyli otulacz, w którym dziecko czuje się jak w brzuchu Mamy. Alternatywa dla tych wszystkich kocyków, rożków, itp.  O tym, jak sprawuje się u nas napiszę Wam niebawem w osobnym poście.


Oczywiście wyżej wymienione rzeczy to tylko część tego co potrzeba dla maleństwa. Czas szybko leci i niebawem przyjdzie pora na pierwsze zabawki, zresztą już podczas odwiedzin przez rodzinę już takie dostał. Ciekawe zabawki dla małych dzieci - nawet tych, które dopiero co przyszły na świat ma sklep internetowy z zabawami modino.pl - można wybierać wśród wielu kategorii zabawek, zarówno dla maluchów, jak i starszaków. Wybierając się w odwiedziny do takiego maleństwa - jeśli chcemy zainwestować w jakąś zabawkę, to może to być projektor z pozytywką, który pomoże uśpić i zaciekawi takiego maluszka. Poz tym za moment będą przydatne wszelkiego rodzaju gryzaki czy też zawieszki aktywizujące, które można zawiesić przy wózku.  

Komentarze

 1. Szumisia zamierzam kupić wkrótce dla swojego dziecka :) Jestem ciekawa czy i u mnie będzie niezastąpiony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. same świetne rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 3. mamy tego misia i mój syn go pokochał

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jestem właśnie na akcja wyprawka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam misia szumisia. Niby nic a tyle daje :) Mała uwielbia z nim spać

  OdpowiedzUsuń
 6. Cały czas się głowię czy kupić gniazdo czy sobie odpuścić..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka