Książka ku pokrzepieniu serca - SIŁA SERCA Baptist de Pape - odkrywanie prawdziwego celu w życiu

Ostatnio znów brakuje mi czasu na czytanie, nad czym  ubolewam, ale w ostatnim czasie udało mi się przeczytać bardzo ciekawą książkę, którą pragnę Wam polecić. Mowa o książce "Siła serca - odkrywanie prawdziwego celu w życiu" autorstwa Baptist de Pape, która trafiła w moje ręce jakiś czas temu.


Nie jest to typowa książka, ciężko jest ją do czegoś porównać, jest to zbiór myśli "największych nauczycieli duchowych naszych czasów" dotyczących serca, a ta naprawdę naszej duchowości, tego co drzemie w nas. Autor odnosi się do przytoczonych cytatów poprzez pryzmat własnych doświadczeń i tego jaki wpływ na nasze życie ma postrzeganie go właśnie "sercem".


Jest to książka idealna do przeczytania właśnie teraz, gdy lada moment dopadnie nas "wiosenne przesilenie", bo skłania nas do przemyśleń, do zastanowienia się nad własnym życiem, może do wykonania  jakichś zmian. Skłania do spojrzenia w przyszłość z nadzieją przez pryzmat tego, co nam serce podpowiada.


Według mnie ta książka jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego - czy to dla przyjaciółki, która potrzebuje pocieszenia i odnalezienia swojego celu, czy też jako prezent dla pary młodej, bo niezależnie od tego komu ją podarujemy, to z pewnością będzie to trafiony prezent.


Więcej o książce możecie przeczytać na FB Siła serca, książka jest wydawnictwa PWN i można ją kupić TUTAJ - obecnie jest w promocji :).


Instagram
Słowa kluczowe: SIŁA SERCA Baptist de Pape - odkrywanie prawdziwego celu w życiu recenzja blog książka na prezent, pomysły na prezenty blog książka o sile serca, zbiór myśli największych nauczycieli duchowych naszych czasów w książce, recenzje książek blog, Marcelka Fashion and Lifestyle blog lifestylowy

Komentarze

 1. Chyba się na nią skuszę :) Ostatnio rzeczywiście szukam takiego celu, albo może inaczej jakiejś motywacji, aby właśnie dojść do tego celu. Jestem osobą, która nieustannie myśli nad życiem, nad swoim zachowaniem itp. Wydaje mi się, że to będzie strzał w dziesiątkę !
  Pozdrawiam ;)
  pauuls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to koniecznie musisz ją kupić, bo wydaje mi się, że ta książka spełni Twoje oczekiwania ;)
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Nie słyszałam o niej ale bardzo lubię takie rzeczy :) Zaciekawiła mnie :))
  Zapraszam na nowy post :)
  http://paulinkq-my-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. These are just a few of the currencies that are traded on the forex markets, with many
  other counties currencies to be included as well.

  my website Chelsea Football ()

  OdpowiedzUsuń
 4. zaciekawiłaś mnie - może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znoszę takich książek, więc w moim przypadku byłby to prezent zupełnie nietrafiony. Moja przyjaciółka za to może czytać tylko takie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie i wizualnie te książkę u siebie przedstawiłaś. "Siłę serca" znam, jeszcze w styczniu kupiłam, to książka o wielkiej mocy sprawczej a raczej inspirującej do poznania siebie, do działania... sama po jej lekturze nabrałam ogromnego dystansu do niektórych swoich "problemów"

  OdpowiedzUsuń
 7. A na FB jest konkurs świąteczny w którym można wygrać książki i torby - jeśli ktoś nie widział, niech się śpieszy - konkurs trwa tylko do końca tygodnia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej podobal mi sie rodział "Miłość i związki". Bardzo wiele mi uświadomił w tej kwestii:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka