Kalendarz adwentowy LEGO Friends 2023

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*


Odliczanie do Świąt z kalendarzem adwentowym - Kalendarz adwentowy LEGO Friends 2023 - 41758


Coraz bliżej Święta.... i aby umilić dzieciom grudniowe odliczanie do Świąt warto pomyśleć o zakupie kalendarza adwentowego. Dzisiaj mam propozycję takowego kalendarza dla fanów LEGO Friends - dedykowany dla małych fanów klocków Lego i miłośników zwierząt, znajdziemy tam minilaleczkę, mikrolaleczkę oraz minimodele, całość dedykowana dla dzieci od sześciu lat. 


Kalendarz adwentowy LEGO Friends 2023 to 24 okienka, które mają umilać odliczanie do Świąt, a w każdym okienku znajduje się nowa zabawka - wśród nich znane z tej serii minilaleczki Leo i Autumn, w pierwszym okienku znajdziemy minilaleczkę ze snowboardem. W pozostałych okienkach kryją się zwierzaki, akcesoria lub minibudowle, takie jak choinka czy też kolejka. 


ZAWARTOŚĆ Kalendarza adwentowego LEGO Friends 2023  
Sam kalendarz i jego pudełko to miejsce do zabawy - mamy tam nadrukowaną grafikę, która umożliwia zabawę elementami, które znajdziemy w poszczególnych okienkach. Dzieci mogą zbudować świąteczny plac zabaw dla zwierząt, w końcu w kalendarzu znajduje się aż dziesięć postaci z serii Lego Friends. Bardzo różnorodne elementy sprawiają, że z pewnością nie zabraknie pomysłów na ciekawą i kreatywną zabawę. 


Uważam, że taki kalendarz adwentowy z klockami Lego to świetny pomysł na prezent dla każdego małego fana klocków Lego. Podoba mi się, że w kalendarz jest wkomponowany "plac" do zabawy elementami, które znajdujemy w okienkach. W związku z tym możemy sobie po prostu postawić kalendarz na biurku  i dziecko od razu otwierając kolejne okienko ustawia sobie klocki i tworzy swój plac zabaw dla zwierząt, który może dowolnie modyfikować przestawiając poszczególne elementy. 

Komentarze

 1. Wow, nie wiedziałam, że jest taki kalendarz. Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. O, wiem, komu mogę polecić ten kalendarz. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się czy nie kupić takiego kalendarza synkowi. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł na kalendarz :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny kalendarz dla miłośników lego :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna alternatywa dla kalendarza ze słodyczami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! Ale cudne te kalendarze! Marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja bym wolała słodycze hahaha:D nie no fajne dla miłośników klocków;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale super kalendarz. Chyba zamówię moim córkom :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jejciu jejć, jakie to fajne :) Idealne na mikołajkowy prezent :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka