Kalendarz adwentowy LEGO City 2023

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

Odliczanie do Świąt z kalendarzem adwentowym  LEGO City 2023 - 60381


Święta zbliżają się wielkimi krokami i tak naprawdę jest to ostatni moment, aby pomyśleć o kalendarzu adwentowym - u mnie, jako że mam w domu małego fana LEGO City zdecydowałam się właśnie na kalendarz adwentowy z tej serii. Tym bardziej, że jest to iście świąteczny kalendarz wraz z figurką Świętego Mikołaja.


Kalendarz adwentowy LEGO City 2023 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tej serii klocków lego - tych powyżej 5 lat, bez górnej granicy wiekowej. W 24 okienkach, które umilają odliczanie do Świąt znajdziemy figurkę Mikołaja, renifera, sanie i wiele innych, które pozwolą bawić się w świąteczne scenki. To co bardzo podoba mi się w kalendarzach adwentowych lego - to fakt, iż rozkłada się je w taki sposób, że otrzymujemy gotową scenerię do zabawy. W przypadku tego zestawu jest to zimowa plansza z piękną choinką, która daje wiele możliwości do odgrywania różnorodnych scenek. 


Kalendarz adwentowy LEGO City 2023 -  pudełko ma wymiary: 26 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 7 cm głębokości. W środku znajdziemy świąteczne postacie, minimodele i różnorodne akcesoria, wśród nich minifigurki Mikołaja i pani Mikołajowej, kolędnika, hokeisty, rzeźbiarza w lodzie i fanów TikToka, a także figurki bałwana, renifera, szczeniaczka i kotka. Otwierając pierwsze okienko znajdujemy bałwanka na nartach, a w trzecim znajdziemy renifera. To co ważne - po wewnętrznej stronie każdego okienka znajduje się instrukcja pokazująca jak złożyć zawartość danego okienka, co jest bardzo pomocne i ułatwia układanie.


ZAWARTOŚĆ Kalendarza adwentowego LEGO City 2023  

Komentarze

 1. Bardzo fajny kalendarz adwentowy :D
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealny do fana LEGO. Ja co roku sama robię kalendarz adwentowy dla moich córuś 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio widze dużo lego! Nigdy mocniej się nie interesowałam i jestem zachwycona jakie to cuda można zrobić :O
  Miłego dnia! :) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka