Kobiece kalendarze adwentowe 2023 - ponad 60 propozycji

* WPIS SPONSOROWANY - W poście pojawiają się linki afiliacyjne do CENEO

Kalendarz adwentowy dla niej - najlepsze kalendarze adwentowe 2023


Kalendarze adwentowe umilają nam czas do Świąt, pozwalają odliczać dni do tych najbardziej wyczekiwanych w roku. W związku z tym, że "coraz bliżej święta" - jest to już ostatni dzwonek żeby zamówić kalendarz adwentowy - przygotowałam małe zestawienie tych najciekawszych kosmetycznych kalendarzy adwentowych.


Ja sama jestem wielką fanką kosmetycznych kalendarzy adwentowych i od kilku lat zawsze jakiś znajduje się u mnie, w tym roku nie jest inaczej - mam już swój kalendarz adwentowy, który niebawem Wam pokażę, a tym czasem przypominam moje wcześniejsze kalendarze adwentowe.


***


Kobiece kalendarze adwentowe 2022 - najlepsze propozycje 


Przeglądając kalendarze adwentowe mam kilku faworytów, zdecydowanie na pierwszym miejscu klasyfikuje się Makeup Revolution X Emily In Paris 12 Jours De Kalendarz Adwentowy - jestem ogromną fanką serialu "Emily w Paryżu", dlatego też taki kalendarz byłby dla mnie idealny. Na drugim miejscu są kalendarze adwentowe z hybrydowymi lakierami do paznokci, tutaj z pewnością nie pogardziłabym NEONAIL Kalendarz Adwentowy 2023 - 12 okienek.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka