ARTISHOQ Maska regenerujący mus do włosów

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*


Moje włosy są dość długie i niestety przeszły wiele - poddaję je różnorodnym zabiegom i diametralnym zmianą kolorów, które niestety nie pozostają bez wpływu na ich kondycję. Właśnie dlatego zawsze z radością przyjmuję nowe produkty do pielęgnacji włosów, które trafiają do mnie z pudełkami z kosmetykami Pure Beauty - tak też było i tym razem, kiedy trafiła do mnie maska do włosów marki ARTISHOQARTISHOQ Maska regenerujący mus do włosów, która jest bogata w składniki aktywne, które mają zapewnić wzmocnienie i regeneracje włosów. Zawiera w swym składzie takie składniki aktywne, jak wyciąg z karczocha, który wpływa na włosy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - chroni włosy przed przenikaniem czynników szkodliwych do ich wnętrza, jednocześnie sprawia, że włosy są błyszczące. Maska zawiera w swym składzie kompleks olejów - olej makadamii, olej bawełniany oraz olej kokosowy, które mają działanie odżywcze i  nawilżające - sprawiają, że włosy są zregenerowane.  W składzie znajduje się również kreatyna, która chroni włosy przed uszkodzeniami  i sprawia, że są mnie łamliwe.  


Ta regenerująca maska do włosów w formie musu od artiSHOQ by Jaga Hupało zachwyciła mnie już od pierwszego zastosowania. Sprawia ona, że włosy  doskonale wygładzone i  błyszczące, wyglądają zdecydowanie lepiej. Podoba mi się w niej to, że efekt odżywienia i regeneracji włosów jest widoczny już po pierwszym użyciu, a z każdym kolejnym jest on ewidentnie wzmacniany, produkt ten bardzo przypadł mi do gustu, a moje włosy pokochały tą maskę - podobnie jak inne produkty z tej  serii, które miałam okazję używać już wcześniej.  

Komentarze

  1. Uwielbiam efekt, jaki dobre maski robią na moich włosach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wypróbuję, bo moje włosy zawsze były słabe, pomimo tego, że rzadko je farbuję, ale i tak są w kiepskim stanie. Szukam dla nich dobrego kosmetyku już od dawna.

    OdpowiedzUsuń
  3. ta maska u mnie czeka na swoją kolej:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka