#skin cycling, czyli cykliczna pielęgnacja skóry - PURE BEAUTY

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*

Miałam już okazję przybliżyć Wam moją pielęgnację skóry twarzy, która ostatnio znów uległa małej modyfikacji - ze względu na zmianę pory roku i dzięki pudełku z kosmetykami od Pure Beauty - wypełnione ono zostało kosmetykami marki L'oreal Paris, które mają pomóc mi wprowadzić cykliczną pielęgnację mojej skóry - #Skin Cycling.Skin Cycling - na czym polega?


#skin cycling to cykliczna pielęgnacja skóry twarzy, która polega na podzieleniu naszej wieczornej rutyny pielęgnacyjnej na konkretne działania, czyli złuszczanie, retinoidy i regeneracja. Cykl ten cały czas powtarzamy zaczynając od początku. 


SKIN CYCLING z kosmetykami L'oreal Paris 

  • NOC #1 - ZŁUSZCZANIE - L'oreal Paris Revitalift Tonik peelingujący z 5% kwasem glikolowym i ekstraktem z arbuza 
  • NOC #2 - RETINOIDY - L'oreal Paris Revitalift Laser serum do twarzy z 0,2 % czystego retinolu 
  • NOC #3 i 4 - REGENERACJA - L'oreal Paris Revitalift Filler serum do twarzy z 1,5% czystego kwasu hialuronowego 
  • KAŻDEJ NOCY -  L'oreal Paris Revitalift Filler water cream z czystym kwasem hialuronowym i ceramidami
  • PORANNA PIELĘGNACJA - każdego dnia - OCHRONA UV - L'oreal Paris Revitalift Clinical SPF50+ Rozświetlający krem na dzień

#skincycling        #skincare   #revitaliftlaserL'oreal Paris Revitalift Tonik peelingujący z 5% kwasem glikolowym i ekstraktem z arbuza - produkt pełnowymiarowy 180 ml - 39,99 zł 

Bardzo ciekawy produkt, który zawiera ekstrakt z arbuza, co sprawia, że jego używanie to prawdziwa owocowa przyjemność. Dla mnie jest idealnym produktem pod przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji - doskonale ją wygładza i sprawia, że nakładane później produkty pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają i mogą zadziałać dogłębniej na skórę. 


L'oreal Paris Revitalift Laser serum do twarzy z 0,2 % czystego retinolu - produkt pełnowymiarowy 30 ml - 63,99 zł

Ten produkt to nowość w mojej pielęgnacyjnej rutynie, jesień to idealny czas, aby wprowadzić do swojej pielęgnacji produkty z retinolem, przy czym zawsze trzeba pamiętać o produktach z filtrem UV na dzień, niezależnie od pory roku. To serum na noc zawiera 0,2 % czystego retinolu, który wypełnia zmarszczki sprawiając, że są znacznie mniej widoczne - dotyczy to również tych głębokich zmarszczek. Serum daje wyraźny efekt wygładzenia i jednocześnie odmłodzenia skóry. 


L'oreal Paris Revitalift Filler serum do twarzy z 1,5% czystego kwasu hialuronowego - produkt pełnowymiarowy 30ml - 63,99 zł 

To serum stanowi podstawę mojej codziennej pielęgnacji już jakiś czas - doskonale nawilża skórę i ją wygładzę, przy regularnym stosowaniu widać, że skóra wygląda młodziej. Serum to zawiera w swoim składzie 3 rodzaje kwasu hialuronowego - makro, mikro oraz mikrowypełniający, które zapobiegają nadmiernej utracie wody ze skóry twarzy. 


L'oreal Paris Revitalift Filler water cream z czystym kwasem hialuronowym i ceramidami - produkt pełnowymiarowy 50ml - 97,99 zł 

Bardzo przyjemny w stosowaniu krem do pielęgnacji skóry twarzy, który jest w mojej kosmetyczce już jakiś czas - ma innowacyjne opakowanie, które poprzez naciśnięcie wydobywa odpowiednią ilość kremu. Doskonale nawilża skórę, jednocześnie nie obciąża jej i dość szybko się wchłania, jest bogaty w składniki aktywne, które zapewniają doskonałe nawilżenie skóry. 


L'oreal Paris Revitalift Clinical SPF50+ Rozświetlający krem na dzień - produkt pełnowymiarowy 50 ml - 69,99 zł 

Lekki krem na dzień, który zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną dzięki filtrowi SPF 50+, a dodatkowo jego formuła zawiera witaminę C. Doskonale sprawdzi się pod makijaż, a jego składniki aktywne redukują przebarwienia i sprawiają, że zmarszczki są mniej widoczne. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka