"Kontrakt na miłość" Katarzyna Mak

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*


Jakiś czas temu podjęłam postanowienie, że będę starała się więcej czytać, bo moje czytelnictwo w ostatnich latach strasznie podupadło... W związku z tym w ostatnim czasie znów zaczęły się pojawiać na blogu recenzje książek, z czego jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj przychodzę do Was z książką  "Kontrakt na miłość" Katarzyny Mak, którą udało mi się ostatnio przeczytać - jest pozycja idealna na długie jesienne wieczory, którą bardzo dobrze się czyta. 


Zacznę od tego, że "Kontrakt na miłość" to publikacja z kategorii romanse po które sięgam dość rzadko, nie mniej jednak w przypadku tej książki bardzo zaintrygował mnie tytuł i sam opis, że  "Pewne rzeczy robi się dla pieniędzy, inne ze strachu przed miłością"..... 


Natasza to samotna matka, której synek ma poważną wadę serca - ojciec dziecka zostawił ją w trakcie ciąży, kiedy dowiedział się, że urodzi się ono chore. Chłopca może uratować jedynie kosztowna operacja w Los Angeles, dlatego Natasza wraz z synem właśnie tam się przeprowadza i pracuje jako sprzątaczka, aby zarobić pieniądze. Niestety traci pracę i za namową koleżanki postanawia zdobyć pieniądze w dość specyficzny sposób. 


Collin - bogaty producent filmowy, który po śmierci żony zmienia kobiety jak rękawiczki i nie wierzy w miłość.  W klubie poznaje Natasze, która go zafascynowała i spędzają wspólną noc, za którą jej płacić - jest jej pierwszym klientem. Ich kolejne przypadkowe spotkanie kończy się propozycją z jego strony - kontaktem na wspólne 10 dni, podczas których ona pozostanie do jego pełnej dyspozycyjności i wprowadzi się do niego. Natasza zgadza się na tą propozycję, myśląc o swoim synku. Historia Nataszy i Collina pełna jest niedomówień i tajemnic, a fakt, że pomiędzy nimi zaczęło iskrzyć już na pierwszym spotkaniu sprawia, że wszystko jest pełne emocji i ich historia jest bardzo poruszająca. 


W książce "Kontrakt na miłość" autorka porusza wiele ważnych wątków - mówi o strachu przed uczuciami, o miłości i o pragnieniach, a także o tym jak o nie dbać,  o miłości matki do dziecka, która jest tak silna, że matka jest wstanie zrobić dla niego właściwie wszystko. Z pewnością można powiedzieć, że jest to bardzo życiowa książka, a jednocześnie jest to romans z odrobiną pikanterii. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie, jest to idealna lektura na długie jesienne wieczory, od której bardzo trudno jest się oderwać. Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka