Pomysły na prezent na Chrzest Święty

*Wpis sponsorowany - reklama murrano.pl*

 

Wybierając prezent  - niezależnie od tego jaka to okazja  staramy się, aby była to rzecz wyjątkowa - właśnie dlatego na specjalne okazje, takie jak chrzest, komunia czy ślub często stawiamy na personalizowane prezenty, które są absolutnie wyjątkowe. W poście przeczytacie o pomysłach na prezent na chrzest z grawerem, które z pewnością będą niepowtarzalne. 
Bardzo duży wybór personalizowanych prezentów na różne okazje ma sklep MURRANO,  znajdziecie tam zarówno prezent dla babci i dziadka, jak i również dla zapalonego wędkarza.  


5 pomysłów na personalizowany prezent na Chrzest 

1. Album na zdjęcia z dowolnym nadrukiem i zdjęciem - Pamiątka Chrztu Świętego - taki album będzie idealną pamiątką z tego wyjątkowego dnia, szczególnie, że obecnie trochę zanika wywoływanie zdjęć, a taki piękny album będzie zobowiązywał do tego, aby owe zdjęcia z tego ważnego dnia wywołać i umieścić je w specjalnie do tego dedykowanym albumie. Uważam, że będzie to piękna pamiątka na lata. 

2. Biblia w etui z grawerem - to kolejny przykład Pamiątki Chrztu Świętego, która przetrwa lata, a historie biblijne opisane w opowiadaniach opatrzonych ilustracjami będą za kilka lat idealne dla małego czytelnika, który wykorzysta tą pamiątkę do poznawania "historii zbawienia".


3. Lampka - ramka z wydrukiem na szkle akrylowym i podświetleniem - zdecydowanie jest to pamiątka w bardzo nowoczesnej formie, na której możemy umieścić zdęcie i dowolny napis, z pewnością będzie wyglądała bardzo efektownie. 
4. Personalizowane sztućce w etui z nadrukiem - w  środku znajdziemy zestaw sztućców dla malucha - widelec, nóż, łyżkę i łyżeczkę, na których można umieścić grawer z imieniem. 
5. Złoty medalik z aniołkiem na serduszku, na którym można umieścić dowolny grawer - jest to prezent wyjątkowy i ponadczasowy.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka