O'Right Golden Rose Oil - Olejek ze złotej róży do włosów farbowanych i zniszczonych

    *Produkt otrzymałam od Pure Beauty w ramach współpracy*

Olejki do włosów stanowią  ważny element mojej włosowej pielęgnacji, staram się je stosować po każdym myciu, w szczególności na końce włosów. Właśnie dlatego w mojej kosmetyczce zawsze się jakiś znajdzie i chętnie testuję nowe - tym razem dzięki Pure Beauty trafił do mnie  O'Right Golden Rose Oil - olejek ze złotej róży do włosów farbowanych i zniszczonych i mnie zachwycił. 

Marka O'right tworzy produkty do pielęgnacji włosów na bazie naturalnych składników ekologicznych.  Olejek ze złotej róży do włosów farbowanych i zniszczonych to mój pierwszy produkt tej marki, który okazał się być tym, czego moje zniszczone włosy potrzebowały.


O'Right Golden Rose Oil  Olejek ze złotej róży do włosów farbowanych i zniszczonych - SKŁADNIKI: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Squalane, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Fragrance, Rosa Damascena Flower Extract, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal.


Olejek ze złotej róży zachwycił mnie od samego otwarcia  - ma przepiękny zapach, który przypomina mi piękne perfumy, właśnie dlatego ten olejek "kupił mnie" jeszcze zanim go użyłam. Działanie dopełniło całości - olejek stosujemy na wilgotne włosy po myciu,  które po nałożeniu kilku kropli olejku nie tylko pięknie pachną, ale wyglądają cudnie - są wygładzone, błyszczące, miękkie i wyglądają zdrowo. Właśnie dlatego O'Right Golden Rose Oil - Olejek ze złotej róży do włosów farbowanych i zniszczonych skradł moje serce i jest w ciągłym użyciu. 

 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka