Kamienie naturalne a znaki zodiaku - czym się kierować przy zakupie pierścionka?

*Wpis sponsorowany - reklama elori.pl *

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że pierścionek z odpowiednio dobranym kamieniem szlachetnym może mieć bardzo pozytywny wpływ na osobę, która go nosi. Dlatego, należy to wziąć pod uwagę podczas zakupu biżuterii dla bliskiej osoby. Podpowiadamy, które kamienie gwarantują pozytywne oddziaływanie na dane znaki zodiaku.


Wpływ kamieni naturalnych na znaki zodiaku

Poszukując unikatowych pierścionków z kamieniami naturalnymi dla przyjaciółek i rodziny, należy wziąć pod uwagę więcej kwestii niż same walory estetyczne biżuterii. Trzeba pamiętać o tym, że dany kamień może mieć bardzo pozytywny wpływ na dany znak zodiaku. Pierścionek z kamieniem o określonych właściwościach może poprawiać samopoczucie lub zwiększać odporność psychiczną i fizyczną osoby, która ją nosi. Odpowiednio dobrany do daty urodzenia stanie się czymś znacznie istotniejszym od samego dodatku do preferowanych kreacji. Nie oznacza to, że nie musi być estetyczny, pozytywne kamienie szlachetne dla danych zodiaków występują w różnych kolorach. Dzięki temu ich dobór do indywidualnych gustów obdarowywanej osoby staje się znacznie łatwiejszy.

Niezwykła moc kamieni naturalnych

Umiejętnie dobrane kamienie naturalne potrafią działać wspaniałe rzeczy dla osób, które noszą je blisko siebie. Należy jednak pamiętać, że każdy z nich ma nieco inny wpływ na przedstawicieli poszczególnych znaków zodiaku. Przykładowo, pierścionek z kamieniem księżycowym sprawdzi się w przypadku takich znaków zodiaku jak Rak oraz Skorpion. Dzieje się tak dlatego, że osoby spod tego znaku wykazuje dużą wrażliwość. Biżuteria z takim dodatkiem sprawia, że spotykające ich fizyczne lub psychiczne słabości stają się łatwiejsze do przezwyciężenia. Kolejny dobry przykład to diament. Pierścionki z tym rzadkim minerałem zdadzą egzamin wśród osób o dużej pewności siebie (Byk i Lew). Dzięki takiej biżuterii noszące je kobiety wyróżniają się w tłumie.

Kamienie naturalne dla znaków zodiaku

Warto wyjaśnić, które kamienie naturalne sprawdzą się przy konkretnych znakach zodiaków. Z taką wiedzą dobór odpowiedniego pierścionka nie sprawi większego problemu:

 • Baran - diament, bursztyn, ametyst,
 • Byk - agat, kwarc różowy, turmalin, cytryn, diament,
 • Bliźnięta - jaspis, ametyst, bursztyn,
 • Rak - kamień księżycowy, agat, szmaragd,
 • Lew - cytryn, rubin, onyks, diament,
 • Panna - topaz, szafir, ametyst,
 • Waga - perły, turkus, lazuryt,
 • Skorpion - kamień księżycowy, rubin,
 • Strzelec - agat, granat, tygrysie oko,
 • Koziorożec - ametyst, malachit, kwarc różowy,
 • Wodnik - perła, granat, cytryn,
 • Ryby - opal, turkus, granat.

Komentarze

 1. Witam serdecznie ♡
  Słyszałam o mocy kamieni szlachetnych, to bardzo fascynujący temat :) Świetny wpis Kochana!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnio też się właśnie interesuje kamieniami szlachetnymi, piękną biżuterie mają <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy post, pozdrawiam :)

  https://kapuczinoiksiazki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka