Brązowa torebka - NEW IN - Deichmann GRACELAND - model 41005119

  * W poście pojawiają się linki afiliacyjne do CENEO *

W mojej szafie brakowało mi brązowej torebki o średnim rozmiarze, która byłaby odpowiednia do noszenia do pracy i nie tylko.  Zdecydowałam się na torebkę ze sklepu Deichmann, która wpadła mi w oko podczas wizyty w sklepie i była to "miłość od pierwszego wejrzenia". 

Moja torebka z Deichmanna pochodzi z  kolekcji GRACELAND - model 41005119.Muszę przyznać, że była to moja pierwsza wizyta w tym sklepie od bardzo dawna - jakoś zawsze było mi tam nie po drodze, chociaż kilka lat temu był to mój ulubiony sklep z butami i miałam  z niego bardzo dużo butów. Myślę, że będę tam zaglądała częściej, ponieważ asortyment bardzo mi się spodobał, widziałam wiele ciekawych modeli butów, szczególnie czółenek i szpilek, które będą idealne do wiosennych stylizacji, dlatego z pewnością się tam wybiorę z myślą już o wiosennych zakupach.
 

Zakupiona przeze mnie torebka wygląda bardzo elegancko, ma piękny  brązowo-rudy odcień, który idealnie pasuje do moich kozaków na słupku kupionych w zeszłym roku. Lubię złote wykończenia w dodatkach, ponieważ najczęściej sięgam właśnie po złotą biżuterię i lubię, gdy mi wszystko do siebie pasuje. Torebka deichmann wydaje się być solidna i dobrze wykonana - mam nadzieję, że taka właśnie będzie i nic nie będzie się z nią działo. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka