Plakaty w pokoju małego chłopca

 Pokój dziecka ulega ciągłym zmianą i transformacją wraz z upływającym czasem - u mnie jest tak samo, pokój mojego synka zmienia się tak samo, jak i zmienia się on sam. Zmieniają się jego zainteresowania, ulubione bajki i bohaterowie - w związku z tym konieczne stają się zmiany w wystroju pokoju. W związku z tym, że postawiłam na białe uniwersalne meble do pokoju dziecięcego i jedyne szaleństwo to jedna niebieska ściana - to owe zmiany są dość łatwe do wprowadzenia. Najłatwiej jest ich dokonać poprzez nowe obrazki i plakaty, które zmienią charakter wnętrza i pokażą co lubi  właściciel owej przestrzeni.  Ja takowej zmiany dokonałam dzięki produktom ze sklepu Decor Mint - wybrałam dla mojego synka plakaty, które sprawiły, że jego bardzo dziecięcy pokój zmienił się w pokój "starszaka".

Zdecydowałam się na samoprzylepne plakaty, ponieważ uznałam, że będzie to dla mnie najwygodniejsza opcja - są one bardzo łatwe w umiejscowieniu ich na docelowym miejscu, a dodatkowo nie potrzebujemy już żadnego specjalnego  kleju, ani taśmy. Cenię sobie takie rozwiązania, które ułatwiają sprawę i nie są zbyt angażujące. 

Plakat samoprzylepny "Możesz być Batmanem" - urzekł mnie  swoim przesłaniem, podoba mi się jego przesłanie i jest idealny do pokoju małego, zbuntowanego chłopca. 

Plakat samoprzylepny "układ słoneczny" - idealnie wpasował się w przestrzeń nad biurkiem i dopełnił "kosmiczne" dekoracje na biurku. Ten plakat nie tylko jest wykonany w przystępny dla dziecka sposób, ale również edukuje -  pozwala dziecku utrwalić sobie położenie planet w układzie słonecznym. 

Plakat w ramie "litera" - oczywiście do pokoju mojego synka wybrałam plakat z literką J, uważam, że jest to ciekawy dodatek, który niejako jest wizytówką danego pokoju, pokazuje kto jest jego właścicielem.  Obecnie znalazł on miejsce na biurku obok kredek, ale ciekawie będzie się prezentował również przy drzwiach wejściowych do pokoju dziecka.  

W dodatkach do pokoju z Decor Mint podoba mi się to, że dają ogromne możliwości wyboru, co sprawia, że dzięki plakatom można w ciekawy sposób dostosować pokój do jego właściciela. Zmiany w pokoju mojego synka dokonały się dosłownie w kilka chwil, a sprawiły, że pokój nabrał zupełnie innego charakteru - jest to mała zmiana, która daje duży i szybki efekt.  

*Wpis powstał we współpracy z Decor Mint 

Komentarze

 1. Świetne plakaty dla chłopczyka :) Mój wnuk już trochę za duży, ale niedługo urodzi się u młodszej córki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie się przeprowadziliśmy i szukam jakiś plakatów dla synka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne plakaty wybrałaś!To świetny pomysł na szybkie odświeżenie wyglądu wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie zachwycił układ słoneczny, zwłaszcza, że junior ostatnio żyje kosmosem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Plakat z układem słonecznym to i by mojej córce się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka