DEPILATOR IPL SKINLOVERS BEAM - Jak wykonać zabieg w domu?

 Depilacja w domowym zaciszu może przybierać różne formy, ale zazwyczaj daje krótkotrwały efekt, chcąc osiągnąć długotrwałe rezultaty trzeba by wybrać się do salonu kosmetycznego. A gdyby tak połączyć zabieg domowej depilacji z efektami jak po wizycie w specjalistycznym gabinecie? 

Taką możliwość daje depilator IPL SkinLovers Beam, który miałam okazję testować w ostatnim czasie na własnych włosach ;) 

Marka SkinLovers posiada w swojej ofercie urządzenia z sektora beauty, które pozwalają wykonywać profesjonalne zabiegi kosmetyczne jak z salonu w domowym zaciszu. W zabieganych czasach coraz bardziej cenimy sobie ten komfort domowych zabiegów urodowych, które  przy pomocy odpowiednich urządzeń możemy wykonać same w domu w dogodnym dla nas momencie dnia lub nocy, które dają widoczne efekty. 

SkinLovers BEAM to urządzenie pozwalający wykonywać w domowym zaciszu zabieg depilacji IPL, który polega na uśpieniu cebulek włosów na skutek działania na nie specjalnego impulsu światła. W zależności od indywidualnych predyspozycji na działanie zabiegu IPL i depilowanego obszaru ciała może być potrzebna różna ilość sesji depilacji. Dla optymalnego efektu zabiegi powtarzamy w razie potrzeby, ale producent zaleca, aby przez pierwsze dwa miesiące powtarzać zabieg raz na dwa tygodnie. Po odpowiedniej dla naszej skóry ilości zabiegów dochodzi się do momentu, kiedy zabieg depilacji IPL będziemy musieli powtarzać raz na pół roku lub nawet rzadziej.  


Jak się przygotować do depilacji IPL?

Przed zabiegiem depilacji trzeba pamiętać o tym, aby ogolić te miejsca, które będziemy depilować, czynność ta jest konieczne zazwyczaj przed pierwszymi 4 lub 5 zabiegami, później przestaje to być konieczne, ponieważ włoski przestają odrastać. 
Trzeba również pamiętać, aby zawsze używać okularów ochronnych, które znajdują się w zestawie z depilatorem IPL SkinLovers Beam, dzięki czemu nie będziemy narażać naszych oczu na impulsy świetlne. 
Urządzenie posiada 5 poziomów mocy, które dopasowujemy do indywidualnych preferencji  i odczuć. Poziom 1 intensywności jest najniższy, natomiast poziom 5 jest najwyższym poziomem intensywności tego urządzenia.  


Depilacja IPL

Urządzenia działa po podłączeniu do prądu i posiada dwa tryby pracy - automatycznym, kiedy to urządzenie automatycznie wysyła impuls świetlny po wykryciu skóry, a także tryb manualny, kiedy to sami decydujemy o wysłaniu impulsu poprzez użycie przycisku. Osobiście wygodniejszy jest dla mnie tryb automatyczny, ponieważ mam wrażenie, że wtedy depilacja przebiega szybciej i sprawniej, a dla mnie tryb jest po prostu wygodniejszy. 


Zalety używania depilatora IPL SkinLovers Beam 

Urządzenie to jest bardzo poręczne w użytkowaniu, ponieważ ma kształt wygodny do trzymania w dłoni, poza tym jest lekkie, co jest jego dodatkowym atutem. W dołączonym do produktu poradniku użytkownika są wszystkie informacje odnośnie użytkowania depilatora IPL przedstawione w bardzo jasny sposób, dzięki czemu każdy poradzi sobie z domową depilacją jak z salonu. Urządzenie może być stosowane zarówno na twarz, jak i na inne części ciała. 


Moja opinia  o depilatorze IPL SkinLoverd Beam

Urządzenie jest bardzo poręczne i pozwala szybko wykonać zabieg w domowym zaciszu. To co dla mnie jest dość ważną kwestią to fakt, że depilacja IPL jest bezbolesna - wystarczy dobrać odpowiedni poziom intensywności działania impulsów świetlnych, warto zaczynać od niższego poziomu, aby przy kolejnych zabiegach go stopniowo zwiększać. Efekty są zauważalne właściwie po każdym zabiegu, ponieważ odrastających włosów jest za każdym razem coraz mniej, co tylko zachęca do systematyczności, aby osiągnąć długotrwałe działanie. 

Uważam, że urządzenie SkinLovers BEAM będzie świetnym  pomysłem na prezent, zachęcająca jest również cena, ponieważ jest to urządzenie w cenie jednego zabiegu w salonie.  

KOD RABATOWY !!!
Na hasło:     BLOG10   macie  -10% rabatu na zakupy w sklepie SkinLovers.

#wpis we współpracy ze SkinLovers

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka