National Geographic KIDS, SMERFY i GUMBALL, czyli garść magazynów dla dzieci

Czas na gazetkowe nowości - tym razem coś dla najmłodszych, czyli przegląd magazynów od Wydawnictwa Edipress. Tym razem trafił do nas National Geographic KIDS, magazyny ze SMERFAMI i wydanie specjalne GUMBALL - oczywiście wszystko z super dodatkami / prezentami.
Magazyn National Geographic KIDS to dla mnie prawdziwy hit! Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych informacji o zwierzętach - wszystko jest opisane w interesujący i bardzo przystępny sposób, tak aby zainteresować młodego czytelnika. Mojej córeczce bardzo przypadła do gustu ta książeczka - uwielbia wszelkiego rodzaju książki i magazyny o zwierzętach, więc był to strzał w dziesiątkę.


SMERFY to bajka z mojego dzieciństwa, a teraz oglądają ją moje dzieci z takim samym zainteresowaniem. Edycja specjalna magazynu SMERFY opatrzona jest prezentem w postaci figurki jednego ze smerfów, a do zebrania jest cała kolekcja. W drugim magazynie SMERFY prezent idealny dla małych księżniczek, czyli cekinowa torebka. Obie gazetki są pełne "niebieskich stworków" i czyta się je z zaciekawieniem.


 Magazyn GUMBALL ma idealny prezent na wrześniowe powroty do szkoły w postaci piórnika z podstawowym wyposażeniem, ale najważniejsze jest to, że wszystko jest z motywem GUMBALL. Piórnik zrobił u nas furorę, zresztą podobnie jak i gazetka, która jest pełna niesamowitych opowieści i ilustracji.


Komentarze

  1. U Nas w domu dużym powodzeniem cieszą się komiksy Gumball, choć ja osobiście za tą bajką nie przepadam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę spróbować z National geo. Ciekawe czy uda mi sie tym zaciekawić dzieci

    OdpowiedzUsuń
  3. Okładka z tym małym lwiatkiem nawiązująca do Króla Lwa jest genialna i taka słodka :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka