Świnka Peppa, Magazyn Nick Jr, Lol oraz Shimmer i Shine, czyli nowości od Media Service Zawada

Świnka Peppa to postać doskonale znana moim dzieciom i bardzo przez nie lubiana, zresztą nie bez powodu mamy w domu zestaw figurek i domek świnki Peppy. Do zabawek dochodzi całkiem niezła kolekcja książeczek i magazynów, do których ostatnio dołączyły nowości od Media Service Zawada.Nasza biblioteczka wzbogaciła się  o książeczkę z okienkami "Wizyta u dziadków", która bardzo spodobała się moim dzieciom. "Czas na przygodę" to książeczka z zegarem do nauki godzin, bardzo fajna forma nauki poprzez zabawę z ulubionymi bohaterami. 


"Magazyn Świnka Peppa" to prawdziwy hit, do każdego numeru są dołączone jakieś prezenty, gadżety Peppa Pig, co zawsze daje dużo radości i zabawy. Do tego sam magazyn, który pełen jest zagade, zadań i kolorowanek, które dzieci chętnie rozwiązują.


Magazyn nick jr. - idealny dla każdego małego fana bajek, w tym numerze zagościły Kosmopieski z Psiego Patrolu, a moja córeczka jest ich wielką fanką. Do gazetki dołączone zostały bajkowe gadżety, które bardzo ucieszą fana bajkowych postaci. 


Coś typowo dla dziewczynek to gazetki i książeczki z laleczkami LOL SUPRISE! - jest to absolutny hit wśród małych dziewczynek. Motyw LOL można znaleźć na wszystkim od ubrań, po wszelkiego rodzaju zabawki i gadżety. Właśnie dlatego wszelkiego rodzaju magazyny i książeczki sygnowane LOL to strzał w dziesiątkę.


Komentarze

 1. Świnka Peppa to całe moje dziecinstwo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubimy magazyny tego Wydawnictwa: kolorowe, z fajną zawartością, z super dodatkami i za bardzo przyzwoite pieniądze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak słyszę o peppie to przypomina mi sie zdjęcie świnki peppy z przodu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. O nie, ŚP to jedna z najgorszych bajek ever.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka