To TY definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

Każda z nas jest inna, każda z nas jest piękna, ale nie każda z nas zdaje sobie z tego sprawę..

Marka Dove już kolejny raz podejmuje akcje, w której zachęca Polki do poszukiwania swojego piękna. Kampania "Moje piękno, moja historia" odbywa się w Polsce po raz 4, to co ważne to fakt, iż w kampanii poznajemy 6 różnych kobiet  i tym samym 6 różnych definicji piękna. 


Każda z nas jest piękna, ale często tego u siebie nie dostrzegamy - łatwo jest zatracić się w dążeniu do "ideału", który kreują nam media. Tylko 2 na 10 Polek uważa się za piękne, co jest bardzo słabym wynikiem, ale okazuje się, że większość z nas sama siebie nie docenia i wątpi w swoją urodę i w siebie. Marka Dove od wielu lat angażuje się w to, by pokazać kobietom, że są piękne podejmując przy tym trudne tematy.


#dovemojepieknomojahistoria #ambasadorkadove


Kampanię promuje film przedstawiający historie 6 kobiet - każdej innej, ale pięknej na swój sposób, bo jesteśmy piękne wtedy, kiedy wierzymy w siebie. Nie ma znaczenia ile kg ważymy i czy mamy zmarszczki  i siwe włosy - piękno to coś więcej, to ten błysk w oku, który sprawia, że jesteśmy szczęśliwe. 

 Każda  z nas ma gorsze dni, często jesteśmy dla siebie bardzo krytyczne i surowe - najważniejsze to zmienić podejście do siebie samej i uwierzyć w siebie. Jesteśmy piękne niezależnie od wszystkiego !

A Ty czujesz się PIĘKNA ? 

Komentarze


 1. tak! mimo to, ze jak kazda kobieta mam gorsze i słabsze dni. Wtedy naprawdę cięzko wydobyc z siebie to piękno,a raczej ciezko je zauważyć. Ale nasze piękno jest z nami 24 na dobę. Nieważne czyz makijażem, czy bez, czy w ubraniach z topowych wybiegów mody, czy w piżamie. Kazda z nas jest piekna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze jest to by znać swoją wartość i wierzyć w samą siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Man sporo kompleksów, możliwe, że zupełnie niepotrzebnie, ale staram się czuć być piękną taką, jaką jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się ta kampania, nie podoba mi się tylko moja waga ostatnio ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam rzadko styczność z kosmetykami Dove :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka