Gamusie w sklepach Gama, czyli nagrody za zakupy

Zakupy spożywcze robi każdy z nas, czasem wpadamy do sklepu tylko po przysłowiowy „chleb i mleko”, a innym razem mamy cały koszyk zakupów. To co się nie zmienia, to fakt, iż takie zakupy są koniecznie, bo przecież musimy coś jeść, a gdyby tak przy okazji móc odebrać nagrody … Właśnie taką możliwość stwarza Polska sieć sklepów Gama, do której w większości należą sklepy osiedlowe, które są „tuż za rogiem” i pozwalają na wygodne zakupy blisko domu. Warto wiedzieć, że sklepy Gama nawiązują do polskiego handlu tradycyjnego, dzięki czemu są przyjazne klientowi, a dzięki obowiązującym standardom odnośnie wyglądu sklepu, asortymentu podstawowego i obsługi – w każdym z nich czujemy się jak u siebie.


AKCJA GAMUSIE

W sieci sklepów Gama rusza akcja GAMUSIE, zaczyna się 12.09.2019 i potrwa aż do 04.11.2019. Założenie akcji jest takie, że za każde wydane 25 zł na zakupy otrzymujemy jedną naklejkę. Do odbioru nagrody upoważnia nas 20 zebranych naklejek – możemy wymienić je na maskotkę Gamuś lub książkę kucharską o zdrowym odżywianiu. Więcej o akcji Gamusie można przeczytać na stronie www.gamusie.pl


EKOLOGIA

Gamusie to nie tylko urocze maskotki, które tworzą rodzinę - do wyboru mamy 6 maskotek: mama, tata, syn, córka i dziadkowie; ale przede wszystkim mają one poszerzać wiedzę na temat ekologii. W ramach akcji będą odbywać się spotkania maskotek w przedszkolach, tzw. szkolenia dla dzieci z ekologii, które będą miały na celu nie tylko naukę dzieci o ekologii, ale również poszerzenie ich wiedzy z zakresu dbania o środowisko, segregowania odpadów itp. Przystępując do akcji we wrześniu wraz z kartami na naklejki dostaniemy plany lekcji GAMUSIE, które przydadzą się naszym pociechom.

ZDROWE ODŻYWIANIE

Akcja Gamusie ma również na celu uświadomienie tego, jak ważne jest zdrowe odżywianie, dlaczego warto zwracać uwagę na to, co jemy i pod jaką postacią. Przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków ułatwi nam książka kucharska o zdrowym odżywianiu, którą możemy odebrać za zebrane naklejki w ramach akcji Gamusie.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka